Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

Yeni başlayanlar için Sunucu Önerisi Ve Fiyat Yapılandırması

Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
Cnk Hosting Editörü Bile Yok Nasıl Edit Yaptırmayı Düşünüyorsunuz Acaba
sen yazıları okumuyorsun galiba ? ben yeni başlıyanlar kendileri kuracak diyorum parayla bişi yaptırmaması için en ucuz sunucuları tavsiyet ettim orda.
eğer para lı edin alın deseydim linkleri maxsunucumun editli paketine yönlendirirdim ve cnkhostinginde oraya yönlendiririm.
amaç sıfırdan insanlar uğraşarak sunucuya adapte olmasın fikir alışverişi yaparak kendilerini ileri götürmek :)

Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
Mesela ne kadar boşum anlatabiliyo muyum ? Daha bunu yeni öğrendim :D:D
valla zevkli iş söylim ilk başladığımda sql açıkları çözerek başlamıştm insanların bişeyi başardığında teşekkür etmesi çok mutlu edici bişi bence tavsiye ederim zor bişi değil çok basit sadece her yapışında yedek alırsan senin için çok sağlıklı işlemler olcak :D

Alınan Beğeni
57
Ödül Puanları
28
Fark
sen yazıları okumuyorsun galiba ? ben yeni başlıyanlar kendileri kuracak diyorum parayla bişi yaptırmaması için en ucuz sunucuları tavsiyet ettim orda.
eğer para lı edin alın deseydim linkleri maxsunucumun editli paketine yönlendirirdim ve cnkhostinginde oraya yönlendiririm.
amaç sıfırdan insanlar uğraşarak sunucuya adapte olmasın fikir alışverişi yaparak kendilerini ileri götürmek :)

Fark Etmez Hocam Benim Kurdugum Oyunu Clone Yaptıgı için Sinir Oldum Sürekli Makineyi Kapatılar Bende Oyunu Sildim

Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
Edit işini localden de yapabilirsin, kendi pc'nde :)
amaç localden bişi hazırlamak değil konunun amacı dışı yorum yazdın.amaç yeni başlayanları sunucu sistemi ne faydası ne niye sunucuda server açıyoruz şahsi pc de açmıyoruz bunları öğrenmesi ve kendini yavaş yavaş geliştirmesi :)

Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
Fark

Fark Etmez Hocam Benim Kurdugum Oyunu Clone Yaptıgı için Sinir Oldum Sürekli Makineyi Kapatılar Bende Oyunu Sildim

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
denemedim bu ay deniyeceğim inşallah ozaman yorumlarımı aktarıcam detaylı dedikleri perfomansı vaat ediyorlarmı acaba bakalım

Alınan Beğeni
57
Ödül Puanları
28
ben kullanıyorum adamların cnkhosting hiç sevmedim kasıyor

Alınan Beğeni
123
Ödül Puanları
43
valla zevkli iş söylim ilk başladığımda sql açıkları çözerek başlamıştm insanların bişeyi başardığında teşekkür etmesi çok mutlu edici bişi bence tavsiye ederim zor bişi değil çok basit sadece her yapışında yedek alırsan senin için çok sağlıklı işlemler olcak :D

Bakalım yarın local kurup edit yapma işine giricem hayırlısıyla denk geldi en azından geliştirmeye çalışayım kendimi.. Bu yedek almalı falansa eskiden yaptığımız forum kurma, blog kurma gibi bi mantık heralde.. :)

Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
böyle kısa cevap verirsen alıcak arkadaşlara nasıl yardımcı olmayı planlıyorsun ? :unsure::unsure:
Örnek:
Intel® Xeon® E5-2690v23.00 GHz / 3.50 GHz modeli yazıyor sitelerinde doğrumu ?
6GB 1600 MHzDDR3 Bellek extra bir yazılım kurup test ettin mi ?
75 GBSSD Disk ? diyor yazma okuma hızını test ettin mi?
hat hızı nasıl sağlıklımı gündüz aldığın down/up hızları nasıl ?
fiyatı ucuz olduğu için mi acaba bi nebze böyle ?
hani böyle güzel açıklama yaparsan insanlar daha çok bilgiye kavuşur :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.