Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Sunucuda kuruluyken start gelmemeye başladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gauss

.
Alınan Beğeni
49
Ödül Puanları
28
Oyunum sunucuda kuruluydu ve bir problem yoktu dc yedim ve arkasından start gelmedi.
Bir kaç defa üstüste denedim start geldi fakat o zamanda c9 hatası aldım. sunucuyu formatladım 2008'den 2012ye çektim fakat hala aynı problem devam ediyor Update atıp sunucunun içinden almaya çalıştım fakat oda çözüm olmadı sunucunun içindeki launcher'da da start gelmiyor. Yedekten eski bir yedeğimi yükledim. Hala çalışmıyor. Firewall tamamen kapalı.

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
977
Ödül Puanları
93
portlarını doğru yazdığından emin ol .

Oyla 0

Gauss

.
Alınan Beğeni
49
Ödül Puanları
28
Doğru hocam portlar çalışıyordu zaten sorunsuz. Bi anda gitti. Sunucuda bi agent hatası gördümde dikkat etmedim tam okumadan kapattım hatayı. Dahada giremedim

Oyla 0

Gauss

.
Alınan Beğeni
49
Ödül Puanları
28
Sorun çözülmüştür. Problem sunucumun olduğu ve guard'ın olduğu datacenter'lar arası kesinti.

--Extra olarak yaptıklarım;
Database version 1'e çektim ancak bununla ilgili olduğunu düşünmüyorum.
Guard'dan gateway, agent, download portları sildim ve tekrar ekledim. Bununla ilgili olabilir.

Bu arada benzer problem yaşarsanız maxiguard'da portları silip tekrar eklemekten çekinmeyin aynı portları veriyor IPInput'la tekrar uğraşmanıza gerek yok port için

Oyla 0

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
505
Ödül Puanları
93
Sorun çözülmüştür. Problem sunucumun olduğu ve guard'ın olduğu datacenter'lar arası kesinti.

Guard'dan gateway, agent, download portları sildim ve tekrar ekledim. Bununla ilgili olabilir.

Bu arada benzer problem yaşarsanız maxiguard'da portları silip tekrar eklemekten çekinmeyin aynı portları veriyor IPInput'la tekrar uğraşmanıza gerek yok port için
Çözüldüğüne sevindim

Çözüldü olarak işaretliyorum

Oyla 0

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
787
Ödül Puanları
93

sistem boştaki en düşük port üzerinden işlem yapar. silip tekrar ekledikten sonra aynı portu alacağınızın garantisi yok.

Oyla 0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.