Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım Sunucunuza Shambhala(Sky Temple) Ekleyin!

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
elinizde tek garden varmi ?

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Sky temple sorunsuz ekledim. Data ve Particlesi isrodan çektim. Herşey faal çalışmakkta. Fakat Mob spawn ettiğimde herhangi bir mob moblarda saniyelik kaybolma oluyor. Kaybolmada demiyelim de bir görünüp bir gizleniyor. Aynı Bölgedeki charlarda da aynı sorun mevcut. Bir türlü çözemedim bu konuda bilgisi olandan bir destek beklemekteyim. Charlar ve moblar sanki İnvisible durumuna geçiyor tekrar geliyor bu olay saniyelik oluyor. Başka yerlerde herhangi bir sorun yok. Gs nin yetersiz kalmasından kaynaklı olmadığ kanaatindeyim. Sadece Sky Mapte bu sorun mevcut çünkü.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,158
Ödül Puanları
303
Sky temple sorunsuz ekledim. Data ve Particlesi isrodan çektim. Herşey faal çalışmakkta. Fakat Mob spawn ettiğimde herhangi bir mob moblarda saniyelik kaybolma oluyor. Kaybolmada demiyelim de bir görünüp bir gizleniyor. Aynı Bölgedeki charlarda da aynı sorun mevcut. Bir türlü çözemedim bu konuda bilgisi olandan bir destek beklemekteyim. Charlar ve moblar sanki İnvisible durumuna geçiyor tekrar geliyor bu olay saniyelik oluyor. Başka yerlerde herhangi bir sorun yok. Gs nin yetersiz kalmasından kaynaklı olmadığ kanaatindeyim. Sadece Sky Mapte bu sorun mevcut çünkü.
/worldstatus komutu ile spawn oranına bak. Charların kaybolması görüntü bazlıda olabilir, regiondan dolayıda olabilir.

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Kontrolünü yaptım 41793 mob 0 npc 0 drop mevcut. Fazla mob spawn ile alakalı olduğu kanaatinde değilim. Çünkü diğer bölgelerde böyle bir kaybolma söz konusu değil.Linkedregionlar 0 sky templenin bununla alakalı olabilir mi acaba? Cvp verdiğiniz için teşekkürler bu arada.

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,158
Ödül Puanları
303
Kontrolünü yaptım 41793 mob 0 npc 0 drop mevcut. Fazla mob spawn ile alakalı olduğu kanaatinde değilim. Çünkü diğer bölgelerde böyle bir kaybolma söz konusu değil.Linkedregionlar 0 sky templenin bununla alakalı olabilir mi acaba? Cvp verdiğiniz için teşekkürler bu arada.
O bağlı olduğu regionlar diye biliyorum, yani orda veri girişi olması gerekli sanırım, pek emin değilim.
@Senua bilgi sahibidir, bilgisi varsa öneride bulunabilir.

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
735
Ödül Puanları
93
Bölgelerin birbirine bağlanması elzem.
RefRegion tablosunda Linked region bölgeleri birbirine bağlanmalı, bağlanmış şeklini en kısa sürede ekleyeceğim.

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,158
Ödül Puanları
303
Bölgelerin birbirine bağlanması elzem.
RefRegion tablosunda Linked region bölgeleri birbirine bağlanmalı, bağlanmış şeklini en kısa sürede ekleyeceğim.
1 sene oldu kardeşim seri?

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,158
Ödül Puanları
303
Durumu sonradan çözdüm bende, moblar kaybolup duruyor diye yok yere PC me küfür ettim o kadar ?
ulan ashjdghjasgdhjgashjdasdas
olur öyle şeyler, bazen bende de oluyor.
npc tab ismi değiştiriyorum hepsi değişiyor, sonra fark ediyorum ki hepsinin tab codename'i III diye gidiyor :D:d:d::D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.