Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Survival arena clientles sorunu

keeppp

.
Alınan Beğeni
244
Ödül Puanları
43
Merheba survival arenada b1 b2 b3 arenalarına ışınlanırken çar clientles olmakta _RefInstance_World_Region tablosuna eksik girdileri girince clientles verior eksik girdileri girmezsemde dc veriyor data da eksik var dedim sonra başka oyunun datasını aldım dc clientles sorunu çözülüyor ama başkasının datasını kullanmak yerine kendi datama import etmek istiyorum eksiksiz survival arena data dosyaları olan varsa paylaşabilirmi lütfen

Çözülmüştür

Sorun teleport bsrdenmiş survival arenada exit yaparken ekli olan teleport çar görüntüsünü görünce clientles veriyormuş survival dosyalarından teleport bsryi import etmeme ragmen düzelmiyordu teleport bsrsini degiştirdim clientles sorunundan kurtuldum diger sorunda options kısmında background sight range 5 yaptıgımda clientles oluyordu 1 yapınca düzeliyordu tek çözüm data.pk2 ve map.pk2 degiştirmektir bu sorunu yaşayanlar bu şekilde yapsın

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.