Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi
Alınan Beğeni
57
Ödül Puanları
28
Mesela birtane indiriyorum SWET RÜTBESİ ÖRNEK BASIYORUM BANDİT FORTES YAZIYOR

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
260
Ödül Puanları
63
Mesela birtane indiriyorum SWET RÜTBESİ ÖRNEK BASIYORUM BANDİT FORTES YAZIYOR
Tetuisystem ve textdataobjectteki siralamalar birbirine uygunmu kontrol edin ve Prosudurdeki obj id si ile mediadakiler uyusuyormu bakin

Alınan Beğeni
57
Ödül Puanları
28
Ben Düzenliyorum da Sitede Hatalı Paylaşım Olmasın Bilmeyenler olur

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
828
Ödül Puanları
93
Eline sağlık güzel bir paylaşım fakat herşeyi doğru şekilde yaptım ama oyunda title scroll u kullandığımda title değişmiyor. DB den title verdiğimde doğru şekilde çıkıyor ama scrollu kullandığımda bunu değiştirmiyor sebebi nedir bilen var mı?
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Eline sağlık güzel bir paylaşım fakat herşeyi doğru şekilde yaptım ama oyunda title scroll u kullandığımda title değişmiyor. DB den title verdiğimde doğru şekilde çıkıyor ama scrollu kullandığımda bunu değiştirmiyor sebebi nedir bilen var mı?
Kusura bakma kardeşim prosedürü yazmayı unutmuşum şimdi oldu çalışıyor..

q1moon

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
peki ID leri benimkinin siralamasina uymali mi?

mesela benim son RefObjItem 21333 te kaldı bunları yapıştırdım 21340'tan devam etti textdata ve diğer dosyalarda da 4xxx olan kısımları 21340 yaptım
21333 ten 21339 a kadar boş olması sorun çıkarır mı

Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
8
peki ID leri benimkinin siralamasina uymali mi?

mesela benim son RefObjItem 21333 te kaldı bunları yapıştırdım 21340'tan devam etti textdata ve diğer dosyalarda da 4xxx olan kısımları 21340 yaptım
21333 ten 21339 a kadar boş olması sorun çıkarır mı
idleri kendıne göre düzenlemen gerekıyor hocam :)

q1moon

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
idleri kendıne göre düzenlemen gerekıyor hocam :)
21333 te bitiyordu ekledim 21340 oldu id leri değiştiremedim öyle çalıştırdım şimdi de cord hatası alıyorum işleme başlamadan önceki datamı kurdum hala cord hatası veriyor bulaşmasaydım keşke :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.