Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Trader Suit

Alınan Beğeni
579
Ödül Puanları
93
1.resim
1669724831637.png
normalde oyun girişinde böyle gözüküyor herhangi bir sorun yok ama üstüne giyildiğinde kafa kısmı thief gözüküyor bilgimiz kadarıyla biraz oynamalar yaptık ama çözümü bulamadık bilen varsa yardımcı olursa sevinirim
2.resim
Adsız.png

Mico

.
Alınan Beğeni
2,492
Ödül Puanları
113
CharacterVisualChange yı acıp trader giysisinin kodunu bulup basına 0 koyup service kapatın veya silebilirsiniz sorununuz çözülecektir effect olarak thief avatarının bsresi eklenmiştir veya o kodun sonundaki bsr thief bsresidir onu trader bsr sine çevirirseniz artık trader olarak gozukecektir iyi çalışmalar

Oyla 0
Alınan Beğeni
579
Ödül Puanları
93
CharacterVisualChange yı acıp trader giysisinin kodunu bulup basına 0 koyup service kapatın veya silebilirsiniz sorununuz çözülecektir effect olarak thief avatarının bsresi eklenmiştir veya o kodun sonundaki bsr thief bsresidir onu trader bsr sine çevirirseniz artık trader olarak gozukecektir iyi çalışmalar
belirmeyi unutmuşum trader kiyafetinin yarısı thief gözüküyor trader gözükeceği yerde dediğin gibi 0 yapıp denedim hala aynı şekilde devam ediyor
item\china\man_item\avatar_trader_01.bsr bsr bu şekilde

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,492
Ödül Puanları
113
belirmeyi unutmuşum trader kiyafetinin yarısı thief gözüküyor trader gözükeceği yerde dediğin gibi 0 yapıp denedim hala aynı şekilde devam ediyor
item\china\man_item\avatar_trader_01.bsr bsr bu şekilde
dedıgım dosyayı atsana bır bana

Oyla 0
Alınan Beğeni
579
Ödül Puanları
93
Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,492
Ödül Puanları
113
Evde değilim işe geldim txt inceledim telefondan biraz herhalde eklediğim son şeyleri silerek mi eklediniz ona göre ekli olan arkadaşa denetecektim
yoo oraya eklemene gerek yok bence o eklentılerı kaldırdım effect ıcın o eklentılerı eklıyorlar oraya thıef hunter trader eklentılerınde ne gıbı bır effect var effect yoksa bsr ıle calısıyor ıse eklemene gerek olmadıgın ıfusunuyorum

Oyla 0
Alınan Beğeni
579
Ödül Puanları
93
yoo oraya eklemene gerek yok bence o eklentılerı kaldırdım effect ıcın o eklentılerı eklıyorlar oraya thıef hunter trader eklentılerınde ne gıbı bır effect var effect yoksa bsr ıle calısıyor ıse eklemene gerek olmadıgın ıfusunuyorum
Arkadaş denicek bilgi verince dönüş sağlarım

Oyla 0
Alınan Beğeni
74
Ödül Puanları
28
Charactervisualchange servislerini 0 yaptım ama aynı 1669730406979.png

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.