Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü VSRO Trader Mal Satılmıyor

Smt1961

.
.
Alınan Beğeni
104
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Herkese iyi akşamlar
Sadece Roc Mountain Special NPC'Sinden Diğer şehirlerdeki trader npc'lerine çekilecek kervanlar için Roc Mountain Special NPC'si hariç diğer tüm special NPC'lerden malları sildim.
Gelelim Sorunuma.

Roc Mountain Special'dan aldığım malları hiçbir NPC'ye satamıyorum.(Resim Olarak Ekleyeceğim)
NPC'Lerin görevlerindendir diye şüphelendim fakat görevleri yaptığım halde satılmıyor.

Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Resimde Görüldüğü Gibi [ Sell All ] Seçilmiyor.

@iMonarch Tarafından Çözülmüştür.

Çözüm : NPC'lerin kendi orjinal itemlerini ekledi ve NPC'lerin sorunları çözüldü. Ben tek taraflı satış olsun istediğim içinde NPC'Deki ürünler satın alınmaması için Silk Point ile alım ekledi.

Teşekkürler

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2024-01-01 193021.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-01 193021.png
    135.3 KB · Görüntüleme: 5
Çözüm
Rica ederim püf noktaları çözmüşsün ben sadece biraz dokundum diğer itemlerin satın alımını kapatarak itemlerin Npc de kalmasını sağladık.
_ItemQuotation tablosu burada satın alınan itemleri RefıtemID stunundaki verileri çekerek işlem yapar , Roc Mt hariç diğer tüm Npc İtemlerin satın alımını kapatarak durumu fixledik , Kervan Tek Yönden Tüm şehirlere dengelenen gold tutarında satılabilecek keyifli çalışmalar dilerim.

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
623
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Tek tek bakmak gerekiyor yaptıgınız işlemleri tek tek kontrol ederek tekrar yapın database yedeginizi yükledikten sonra kontrol ederek yapın ama .

Oyla 0

Smt1961

.
.
Alınan Beğeni
104
Ödül Puanları
43
Tek tek bakmak gerekiyor yaptıgınız işlemleri tek tek kontrol ederek tekrar yapın database yedeginizi yükledikten sonra kontrol ederek yapın ama .
tek tek npc'lere gidiyorum şuan samar ve contantine sattım - hotan dw jangan'a satılmıyor, alex deneyeceğim birazdan

Oyla 0

SaltanatNaibi

.
.
Alınan Beğeni
623
Ödül Puanları
113
direk komut olarak kullanın /movetonpc BURAYA NPC ADI

Oyla 0

Smt1961

.
.
Alınan Beğeni
104
Ödül Puanları
43
direk komut olarak kullanın /movetonpc BURAYA NPC ADI
evet alexede satiyorum. Hotan=Dw=Jangana satamiyorum sadece,
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

evet alexede satiyorum. Hotan=Dw=Jangana satamiyorum sadece,
bandit special'e sattım(bandit special görevini yaparak tabi)

Mal satılınca Gameservere gelen bildiri

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2024-01-01 214456.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-01 214456.png
    8.9 KB · Görüntüleme: 4
Oyla 0

SaltanatNaibi

.
.
Alınan Beğeni
623
Ödül Puanları
113
Açıkcası tüm yaptıgınız işlemlere tek tek bakmak lazım kendim işlemleri yapmadıgımdan ve aynı sorunu şuana kadar yaşamadıgımdan tam olarak sorunun nerede oldugunu bilemiyorum

Ama kervanlarla arası çok iyi olan @iMonarch belki yardımcı olabilir

Oyla 0

Smt1961

.
.
Alınan Beğeni
104
Ödül Puanları
43
Açıkcası tüm yaptıgınız işlemlere tek tek bakmak lazım kendim işlemleri yapmadıgımdan ve aynı sorunu şuana kadar yaşamadıgımdan tam olarak sorunun nerede oldugunu bilemiyorum

Ama kervanlarla arası çok iyi olan @iMonarch belki yardımcı olabilir
teşekkür ederim

Oyla 0

Smt1961

.
.
Alınan Beğeni
104
Ödül Puanları
43
hiç bilgim yok fakat yinede şu query okutup ekran görüntüsü atabilirmisin birşeyi merak ettimde (konuyla alakası yok sorumun)

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Sorun pek gözükmüyor bende o tablolara bakıyordum,..

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2024-01-01 223054.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-01 223054.png
    24.4 KB · Görüntüleme: 4
Oyla 0