Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Paylaşım TRSRO bot hakkında

meruem

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Hocam size önerim (A-bot,C-Bot-I-Bot,X-Bot) gibi gibi böyle isimlerle yazılmış botları kullanmayın ne olup ne bittiği belirsiz. Makineniz için sağlıksız olabilir ayrıca programın ne olup bittiği belli değil. (A-Bot,C-Bot yazdığıma bakmayın piyasada ismi belirsiz botları kullanmayın demek istedim :) )
Sbot alacaktım bugün ama satışları kapatmışlar. 21 Aralık'tan itibaren ara vereceklerini yazıyorlar. phBot'a kaldık sanırım.

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,937
Ödül Puanları
113
Sbot alacaktım bugün ama satışları kapatmışlar. 21 Aralık'tan itibaren ara vereceklerini yazıyorlar. phBot'a kaldık sanırım.
Ben bot kullanmayı sevmediğimden botsuz silkroadı oynuyorum :D

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,102
Ödül Puanları
113
Hocam bulabildin mi kullanılabilir bedava bir bot var mı?
Bir tane çalışacağını umduğum bir bot var ama giriş kısmına Login koymuşlar bu hafta @sarkolata ısrarla yardım isteyeceğim umarım yardımcı olur ardından test edip paylaşırım

Confuser ex gibi bir şeyle şifrelemeye çalışmış onu kaldırdım fakat Dnspy ile birkaç kod düzeltilmesi lazım girişte kullanıcı adı şifre olayı var botun lisans kontrol basit birşey ama ben yapamadım

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.