Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Paylaşım Tüm Uniqler Ayarlı Uniq Exploit Programı

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
oyundaki roc'ları temizle devam etcektimde epey birikti downhang south gate sağ kapıda
oyunda zeten kimse yok oyuncak ettin sende
ini içindeki portlar dışarıya açıksa oda o port ile oyuna giriyorsa istediği herşeyi yapabilir. Sadece dışarıya guard portlarını açık bırak.
15779 > 33001
15884 > 33002
gibi...

0x34bb agent cs içinde ekli olduğu sürece kimse o paketi sunucuya gönderemez.
guard icine nasil tam ekleyebilirim yardimci olurmusun bitane ekledim biyere ama onu eklemeden once uniq attirabiliyordum ekledikten sonra ben attiramiyorum efsanesro attiriyor

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
sana birşey söylimmi kendi vatandaşına yardım edeceğin yerine köstek olan birisin kardeşim önceden sadece bana zarar veren kişilere saldırı yapıyordum hiç bir zaman iyi niyetimi kötüye kullanmadım 1 kere test için hadi yaptın diyelim bir insan şeyini çıkarmaz dozunda bırakır sırf sen saldırıyorsun diye bana gidip para ödettirceksin yazık sen bu bilgileri kötüye kullanmaya devam et kardeşim aferim güzel yoldasın...

• Hata değil, çare bulun. ...
  • Boş bir çuval dik durmaz. ...
  • Oyunu kaybederseniz kuralı değiştirin. ...
  • Kazanmadan önce hak ettiğinize inanın. ...
  • Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. ...
  • Geçmiş dert için yakınmak yeni dert edinmektir
  • 1602521138521.png

Alınan Beğeni
33
Ödül Puanları
18
ini içindeki portların firewallda açık olup olmadığını kontrol edersen problemini çözeceksin. Kendini boşuna stres sokuyorsun :D

Alınan Beğeni
33
Ödül Puanları
18
50001 ile 50002 kguard tarafından aktif ediliyorsa port ayarların doğru. Demekki 0x34bb yi doğru yere ekleyememişsin.

C>S bölümüne ekleme yapman gerekiyor.

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
50001 ile 50002 kguard tarafından aktif ediliyorsa port ayarların doğru. Demekki 0x34bb yi doğru yere ekleyememişsin.

public olarak 50001 50002 nereye eklemem lazım yardımcı olurmusun
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

1602524061377.png
clients agent 8193 numaranın ustundekı 0x34bb yazınca 13499 a donustu
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

ruya

.
Alınan Beğeni
158
Ödül Puanları
43
Programı düzenleyen kişilere teşekkürlerimi sunarım
Guardsız server açılmakta bildiğiniz üzere fazla masraf yapmadan vurkaç peşinde olan serverlerde deniyebilirsiniz

Kısayol komutları oyun içi

ayar= istediğiniz birşeyi yazın komut vereceğiniz isim olacaktır
kısaltmalar aktif bazı uniqlerde
örneğin
ayar=testkod yaptım farzedelim

testkod tg = tiger girl atar
testkod isy = isyaturu atar yakınızda bir yerlerde fazla uzağa atmaz harita olarak bulunduğunuz mekan yakınlarına atar

tüm uniqleri deneyebilirsiniz komut vereceğiniz isim boşluk Codename uniq kodu örnek
MOB_RM_ROC

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Kullanım Dosyayı indirin klasöre çıkartın ardından baglan klasörüne girip ayarlar.ini dosyasını not defteri veya notepad++ ile açın kısaca anlıyacağınız şekilde zaten yazdım

Ekli dosyayı görüntüle 9691

Edx Loader Ayarlarınız Böyle Olacaktır

Ekli dosyayı görüntüle 9692

i8TEddG.gif

[Gizli İçerik]
SAOL BROOOO

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.