Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü uniq için gold ve drop rate.

_RazoR

.
Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
Arkadaşlar merhaba.
Medusa ve roc için gold ve drop rate ayarlarını nasıl yapabilirim.
medusada kesıldıkten sonra 10m gold ve 5-7 arası item drop ederken Bu rocda cok farklı 50-70 m gold ve 2.pete yakın item drop yapıyor ve cok fazla bunu nasıl medusa ayarına duşurebilirim hangi dosyalardan hangi tablolardan yapabilirim bilenler bilgi verebilirmi.
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler iyi forumlar.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,153
Ödül Puanları
303
denedim gold ve exp düşürdüm roc ve medusadan ne yaptıysam item ve gold azaltamadım itemleri silmeme rağmen gene atıyor itemleri droptan tamamen kaldırdım
Gold azaltmak için Roc levelini kaç yaptıysanız RefDropGold tablosunda bulunan ilgili level karşılığında ki gold miktarı ile oynayın.

Oyla 0
Alınan Beğeni
578
Ödül Puanları
93
Gold azaltmak için Roc levelini kaç yaptıysanız RefDropGold tablosunda bulunan ilgili level karşılığında ki gold miktarı ile oynayın.
orayıda düzelttim 100 lvl çektim rocu medusayı ama hala aynı şekilde atıyor normal moblarda çalışıyor gold az atıyor uniquelerde hiç bir şekilde etki göstermiyor

Oyla 0

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,153
Ödül Puanları
303
orayıda düzelttim 100 lvl çektim rocu medusayı ama hala aynı şekilde atıyor normal moblarda çalışıyor gold az atıyor uniquelerde hiç bir şekilde etki göstermiyor
media ile db levellerini kontrol et uyuşmazlık vardır

Oyla 0

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,153
Ödül Puanları
303
Oyla 0

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,153
Ödül Puanları
303
refdropgold tablosuda bu şekilde
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Roc'un DB'deki leveline bak ve o levele denk gelen gold değerine bu tablodan bak.
Bu değer çok fazla geliyorsa sana bunu, bu tablodan düşür ve GS'ne res atıp roc'tan drop olan gold değerine bak.

Oyla 0

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,153
Ödül Puanları
303
roc şuan 80 lvl eski lvlinemi bakayım yenı lvlinemi
Şu an 80 levelse RefDropGold tablosunda 80 levelin karşısına gelen param değerini düşürüp, Roc'tan drop olan gold miktarını kontrol edebilirsin. (Fazla çıkıyor diyorsan.)

Oyla 0
Alınan Beğeni
578
Ödül Puanları
93
roc şuan 80 lvl eski lvlinemi bakayım yenı lvlinemi
_RefDropClassSel_Equip kısmından 100 lvl karşısında ProbGrup30 0 yaptım hiç bir şekilde item düşmüyor düşerse bile %400 yanmış şekilde olan kalıyor bazen düşüyor bazen düşmüyor konu çözüldü olarak yapıldı ama ben yine aynı sorunu yaşayan olursa diye buraya bırakayım

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    3.4 MB · Görüntüleme: 15
  • Adsız.png
    Adsız.png
    4 MB · Görüntüleme: 14
Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.