Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Uñique anlik attirma exploit

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Piyasada 3 kisınin elinde olan çince yazan exploit unique attirmâ programi varmis normal karakterle girip anlik unique attirabiliyormus standart guarda nasil fixleriz bu durumu opcode icin veya sql de yeni create tablo verebilecek varmi opcode yasaklamak icin véya guncel kryfilter link verebilecek arkadas varsa cok makbule gecer.. not: guarda gm girisi yetkili yâpinca bile fixlenmiyor panele kadar yetkili ıp korumasi mevcut cok can yakacak bi durum çözüm bulunmasi gerek standart guard kullanlar icin veyaýta guard tavsiyeside olur yorumlarinizi goruslerinizi bekliyorum tesekkurler

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
264
Ödül Puanları
63
Yahu saçma sapan cahil insanların hurafelerine gerçekten niye inanıyorsunuz? Yok çinden gelmiş exploit, mutasyon geçiriyormuş, SroVID-20'ymiş hatta... 3 tane dll gerektiriyormuş, opcode engellemeyle olmuyormuş vs... Duyduğunuz şeyleri bir akıl süzgecinden geçirin. Hele ki bahsettiğiniz gibi bir insandan geliyorsa.

Tekrar söylüyorum, exploiti engellemek 0x34BB opcode'unu yasaklama işlemi kadar basit. 5 saniye. Bu kadar.

ah bu çinliler yokmu ah bu çinliler :) heryerden cıkıyorlar :D

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,937
Ödül Puanları
113
Konunuz #ÇözümlenenSorunlar Bölümüne gönderilmiştir.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.