Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Unique Dosyaları

Alınan Beğeni
39
Ödül Puanları
28
Oh <3 :p uzun iş lakin yapıcam şu kütüphanenin fonksiyonlarını kafama bi yerleştireyim :( mysql'le derliyeceğim bu ne abi db db db sadece tek arşivleme varken nie uzun işe girmişki bu joymax

Son düzenleme:
Alınan Beğeni
39
Ödül Puanları
28
Yardımlar için teşekkür ederim konumda modelleri teker teker açıp arayacağım konu çözülmüştür.

2182

Son düzenleme:
Q

quantizz

white-viper-3d-model_0_2703.jpg

Joymax 3DS Max üzerinden oyunu modellemiş ancak kendilerine özel pluginler ile yapmış.
Paylaştığım dosyada FBX olarak model mevcut.

Ekli dosyalar

• whitesnake.rar
    956.1 KB · Görüntüleme: 10
Q

quantizz

Ekli dosyayı görüntüle 2184

Ekli dosyayı görüntüle 2185

çok teşekkür ederim paylaşımın için dostum hemen işimi gördü <3

Rica ederim. Bir ara oyunu komple bu şekilde çıkartmıştım ancak bazı noktalarda tıkandığım için sonrasında vazgeçtim. Joymaxın son zamanlarda yapmış olupta yayınlamadığı canavarlar vardı. Yalnız sorun sadece model,materyal ve animasyonları hazırlanmış gerisi yoktu.

Tam zamanlı şekilde skilleri kaldı. %90 oranında tamamlamıştım.

Alınan Beğeni
39
Ödül Puanları
28
animasyon hareketlerinin toggle'lerindemi sorun yaşadın.

Alınan Beğeni
39
Ödül Puanları
28
hm skill faktörleri nedir yani çizim olarak ? uzantı .dds mi ? 1 skill üzerinde kaç animasyondan gidilmiş ?

Q

quantizz

efpler yok gerisinin de anlamı yok zaten. efekt olmadıktan sonra canavar diye ağaç ekle dursun

Alınan Beğeni
39
Ödül Puanları
28
İşlevi npc olur hoş geldercesine animasyon koyarız :D boyun büker :D hoş geldiniz ya efendi xD

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.