Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Venix Online Donwhang Fortress

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,125
Ödül Puanları
93
Selamlar vsro.org ailesi, bugünkü sorum daha önce aranızda venix online databasesini deneyen oldu mu orada bulunan Donwhang Fortress dosyalarını çekip servere eklemeyi düşünüyorum da kalede herhangibir sorun mevcut mu yoksa bandit gibi takır, takır işliyormu?erius dbsinde de mevcut ama erius un kaleyi bozmadan paylaşacağını sanmıyorum.(kendim deneyemiyorum üniden dolayı dosyalar silinmeden arşive çekicem memlekete dönünce üzerinde çalışacağım ondan sizlere soruyorum mazur görün ?)

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
632
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
sadece databaseden çekme ile olmaz diye düşünüyorum gameserver editide gerekli

Oyla 0
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
game server editine gerek yok ne game serveri?
Db+Media kodlarını gir tamamdır.. dosyalar elimde sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Oyla 0

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,125
Ödül Puanları
93
Bilen yok sanırım, dosyaları arşive aldım dönünce içinden çekip test edicem herhangi bir sorun çıkmazsa, sıkıntısız bir şekilde forumda paylaşacağım. Şu konuya uzun süredir çözüm arıyordum kime sorduysam bir Allah ın kulu yardımcı olmadı kendi kendime çözdüm meseleyi, bunu sır gibi saklayanlara inat bütün forumlarda paylaşacağım dosyaları ??

Oyla 0

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
735
Ödül Puanları
93
Selamlar vsro.org ailesi, bugünkü sorum daha önce aranızda venix online databasesini deneyen oldu mu orada bulunan Donwhang Fortress dosyalarını çekip servere eklemeyi düşünüyorum da kalede herhangibir sorun mevcut mu yoksa bandit gibi takır, takır işliyormu?erius dbsinde de mevcut ama erius un kaleyi bozmadan paylaşacağını sanmıyorum.(kendim deneyemiyorum üniden dolayı dosyalar silinmeden arşive çekicem memlekete dönünce üzerinde çalışacağım ondan sizlere soruyorum mazur görün ?)
Al bakalım ?
Konu çözüldü olarak işaretlenebilir...

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.