Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra cleopatra legacy

vSRO Paylaşım 110 Cap Virüssüz Server Filesli 110 Cap Clean Database Alex Town

Stark

Backend Developer, PK2 Editor
.
Alınan Beğeni
157
Ödül Puanları
43
Paylaşım için teşekkür ederiz iyi forumlar dilerim.

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

NOT: CLient clean oldugundan ve sql 2008 surumu db oldugundan her DB gibi STR_DELLITEM_NOXTP harf hatası gibi küçük yazım hataları vardır ondan baska sorun görmedim denedim
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
tşkler
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

NOT: CLient clean oldugundan ve sql 2008 surumu db oldugundan her DB gibi STR_DELLITEM_NOXTP harf hatası gibi küçük yazım hataları vardır ondan baska sorun görmedim denedim
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Hocam mobların tümü çok hasar yiyor yani karakter çok az vuruyor elimde sun +8 var. Tüm mobların toplu olarak defanslarımı fazla acaba nasıl düşürebilirim?

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
tşkler
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Hocam mobların tümü çok hasar yiyor yani karakter çok az vuruyor elimde sun +8 var. Tüm mobların toplu olarak defanslarımı fazla acaba nasıl düşürebilirim?
bro orjınal vsro paylaştıgım ilk cıkan vsro 2012 sql 2008 tabanlı oynama yoktur moblarda felan orjınal vurus defanstır editleme amaclı paylaslmıs dbdir clean test edip kendin dusurup artırabilirsin forumda gerekli konuları aratarak örnek mob defansı nasıl düşürülür gibisinden

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
bro orjınal vsro paylaştıgım ilk cıkan vsro 2012 sql 2008 tabanlı oynama yoktur moblarda felan orjınal vurus defanstır editleme amaclı paylaslmıs dbdir clean test edip kendin dusurup artırabilirsin forumda gerekli konuları aratarak örnek mob defansı nasıl düşürülür gibisinden
hocam mob editörü buldum fakat her mob için yapmam gerekiyor ve hangi değere düşürceğimi de bilemiyorum bunu normal bir private serverdan nasıl kopyalayabilirim clean bir db'ye?

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
hocam mob editörü buldum fakat her mob için yapmam gerekiyor ve hangi değere düşürceğimi de bilemiyorum bunu normal bir private serverdan nasıl kopyalayabilirim clean bir db'ye?
bende yuklu degıl suanda database ve databaseler forma yardım konusu aç bir kaç resim at mob vurusları ıle ılgılı donerler bro

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.