Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım VPLUS Venom Guard

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,533
Ödül Puanları
113
bana özelden dönermisin
Guard konusunda gerekli açıklama ve klasör dosyaları içinde çalışacak şekilde paylaştım özelden destek vermeyeceğim biraz çaba kullanıcı kalıyor

Tozier

.
.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Zira bunlar sizin yaptıklarınızı takip edip kendi dosyalarına aktarıp ileride kendileri yapmış gibi lanse edip böbürlenebilecek potansiyeldeler.
Bu bir yerden tanıdık geldi bana ama nerden acaba aaa hatırladım. Alex in gs yi kendin yapmış gibi gösterip satmaya çalıştığın o günleri ne çabuk unuttun? Bana birsey ispat etmeye çalışma senin neler yaptığını zaten geçmişte gördük ve hala daha görmeye devam ediyoruz. Gerçekler ortaya çıkmaya başlayınca konularında yardim aldığını yazmaya başladın. Ama gec kaldin bunu en başında yapacaktın. Yardım alarak başkalarına ait projeleri gelistirdin sonra bir anda doğru dürüst bilgi vermeden kendin yapmış gibi lanse edip satmaya çalıştın. Bana hikaye anlatma. Bu dosyalarda umrumda değil. Sadece gerçekleri bildiğim için başka insanların aptal yerine konulmasına göz yumamiyorum.

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
8
ssss
Dosya Adı:​
VPlus Guard​
Dosya İçeriği:​
.exe, Kurulum Dosyası, Crack Dosyası vb.​
Download:​
*** Hidden text: cannot be quoted. ***
*** Hidden text: cannot be quoted. ***​
Dosya Amacı:​
Vsro Filter​
VirüsTotal:​

Guardı çalıştırmak için tüm dosyalar klasör içinde toplandı
Derleme yapılarak hatasız açılması sağlandı
Ana Giriş Ekranına VPLuS Venom yazısı Eklendi
Devkit DLL ip değiştirilmesi için program klasöre eklendi
Server 2012++ tüm sürümlerde çalışması için net framework sürümü 4.8 çekildi
Button3 Temizleme Butonu Olarak Değiştirildi Güncelleme yapıldıkça konuya eklenecektir

Not:exe dosyasının çalışması için .NET Framework 4.8 yüklenmesi gerekmektedir.
Ekli dosyayı görüntüle 14938
Ekli dosyayı görüntüle 14939

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.