Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım VSRO | _Ask_CanHeTeleport Sistemi (KguardEDGE)

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
592
Ödül Puanları
93
@Spare Çok iyi hatırlar o dönem özelden mesaj attım ve kendisi ben programın kime yapıldığını bilmiyorum, zamanında ömer atmıştı benimde arşivde duruyordu, bu forumda paylaşma gereği duydum istersen kaldırabilirim dedi. Ama ben konuyu çok sonradan gördüğüm için kaldırma dedim. Oda konuyu güncelleyip Askar izni alınmıştır dedi. Burada spare ilgili hiç bir sorun yok, bu adam senden zorla bir şey alacak değil. Demek ki o dönemki muhabbetinle kalkıp adama vermişin, adam zaten bunu söyledi. Daha hangi yüzle ben bilmiyorum, gelsin anlatsın şu olsun bu olsun diyorsun. Yani ömer güzel güzel guardını geliştir, herşeye atlayıp zıplama, bir gün guardın bozuk diyen olursa gelir savunursun kardeşim. Şimdi git guardını geliştir rekabetin içinde olmaya çalış. Daha fazla yüzsüzlük yapma !
Bilalim, 8 yaşında çocuk gibi o konu bu konu laf ebeliği yapma bana.

1,) KGuardEDGE için paylaşılmış bir konuya burnunu sokma, adam nasıl isterse öyle paylaşır.

2.) Guardı da küçümseyecek laflar kurma.

Kısacası, sen burnunu olmadık yerlere sokma. Başka konulardaki derdini de git o konunun altına yaz.

Alınan Beğeni
158
Ödül Puanları
43
Noldu ömer şimdi sesin soluğun kesildi, konuyu kapat mı diyorsun ? Az önce kim ne vermiş valla bilmiyorum diyordun ? Sen bu kafayla bu kadar ilerlersin kardeşim, iş ahlakı olmayan bir insansın ve devamlı zıt gittiğin insanlara yalan söyleyip öylemi olmuş, böyle mi olmuş, ben bilmiyorum diyorsun. Az biraz dürüst ve ahlaklı olsan evet ben parasını aldım, sonra arkadaşıma verdim programı der susarsın. Biz de mert adam deriz senin için, ama sen hala eski ömer gibi konuyu kapatma ufaktan vınlama derdindesin. Senin yediğin 50 tane naneyi burada anlatırsam sen bu foruma bir daha adım atamazsın.
O yüzden şimdi ufaktan forumdan uzaklaş guardı geliştirmeye çalış. ;)

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
592
Ödül Puanları
93
Noldu ömer şimdi sesin soluğun kesildi, konuyu kapat mı diyorsun ? Az önce kim ne vermiş valla bilmiyorum diyordun ? Sen bu kafayla bu kadar ilerlersin kardeşim, iş ahlakı olmayan bir insansın ve devamlı zıt gittiğin insanlara yalan söyleyip öylemi olmuş, böyle mi olmuş, ben bilmiyorum diyorsun. Az biraz dürüst ve ahlaklı olsan evet ben parasını aldım, sonra arkadaşıma verdim programı der susarsın. Biz de mert adam deriz senin için, ama sen hala eski ömer gibi konuyu kapatma ufaktan vınlama derdindesin. Senin yediğin 50 tane naneyi burada anlatırsam sen bu foruma bir daha adım atamazsın.
O yüzden şimdi ufaktan forumdan uzaklaş guardı geliştirmeye çalış. ;)
Yahu şunları biraz daha düzenli yaz da okurken sıkılmayayım.

Ben sana hatırlamıyorum diyorum. Miraç da söylesin ne hatırlıyorsa. Kanıt falan da istemem yalan söyleyecek hali yok. Ben Miraç'ın değil, senin lafına güvenmiyorum.

Konuyu sürekli dağıtıp odağı değiştirmeye uğraşıyorsun da nereye kadar...

İş ahlakıma falan da laf etmişsin. Yediğim naneler falan varmış, adım atamaz mışım falan. Çok seviyorsun beni herhalde de anlatmıyorsun.

Müsait olunca Ömer'in Naneleri diye bir konu aç, madde madde sırala.

Burada boş polemiklerle beni meşgul etme. Eşimle film izleyeceğiz, senin saçmalığına laf yetiştirmeye vakit ayırmak istemiyorum.

Tekrar söylüyorum; ne konuda ne derdin varsa git konu aç, orada tartışırız.

Burada Guardı küçümseme, adamın da ne yapacağına burnunu sokma. Bunun haricinde ne derdin varsa git konu aç, burada konuyu saptırma.

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
632
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
@iMonarch ben göremiyorum kanka konuyu :D
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

bendeki olanmı yeni versiyonmu bu @iMonarch
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Boş yapma Bilal, reseller ekibinden çıkarılma sebebini buraya yazmayayım.
Çıkarılma sebebi ne merak ettim

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.