Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
18
Açıklamalar;
  1. Şuanki halinde 1DG-10DG arasında oto eşyalar gelmektedir.
  2. 2DG için level 15' ayarlıdır diğer dgler full set gıyılebılme levelındedır.(23Lv, 31Lv, 40Lv, 47Lv,57Lv,69Lv,81Lv,95Lv)
  3. İtemler Sun olarak ayarlıdır, gerekli duzenlemeleri TR_AUTOEQUIP_SPARE triggerından yapabilirsiniz.
  4. İtemler +12 %100 statlı ve STR,INT bluelerıyle bırlıkte gelır. Bu kısmın duzenlemesını FN_ADD_INITIAL_EQUIP_SPARE procedurunden yapabilirsiniz.
Yapılması gerekenler;
  1. Table,Procedure ve Triggerı execute etmeniz yeterlidir.
Execute sırası:
  1. _FN_ADD_INITIAL_EQUIP_SPARE
  2. _ItemPoolAutoEquipment
  3. _TR_AUTOEQUIP_SPARE
Ardından,
_ItemPoolAutoEquipment
dosyasının içindeki verileri ItemPoolAutoEquipment tablosuna ekleyiniz. İşlem tamam!

Tüm kısımlar bana yani (Spare)'ya ait ve tarafımca www.vsro.org'de Paylaşılmıştır.
Faydalı olması dileğiyle,hoşçakalın.

Download Link;
kardeşim ellerine sağlık fakat sorun var ya 15 levelde rev çekince 14 levele geri düşüyor sebebi nedir sence

Protech

Database Editör
.
Alınan Beğeni
163
Ödül Puanları
43
11 dg için nasıl ayarlayabilirim bu kod üzerinden yaptıgımda dc veriyor karaktere girdiğimde

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
8
Kolay gelsin araştırdim yazmadan önce ama ceva ini bulamadim bu prosedürü uyguladim başarılı ama 94 level karakter 95 level oluyor exp 8 iken teleport atinca 94 level exp 99.99 oluyor sebebini bulan varmı

keeppp

.
Alınan Beğeni
243
Ödül Puanları
43
Kolay gelsin araştırdim yazmadan önce ama ceva ini bulamadim bu prosedürü uyguladim başarılı ama 94 level karakter 95 level oluyor exp 8 iken teleport atinca 94 level exp 99.99 oluyor sebebini bulan varmı
aynı şey benimde başıma geldi 120 cap databasem vardı clean databaseden leveldata çektim aynı şekilde hem media ve sql ye uygularsan düzelir leveldata kısımlarını cleanden çekip uygulamanı öneririm düzelmezse eger autoequip levellerini kontrol et atıyorum 95 de item verdi oto diyelim o kısmı sil farklı level yaz oraya örnek 96 bunun gibi yapabilirsin hocam
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

query hatalı diyorlar sorunsuz olarak atabilicek varmı oto ekipman dosyalarını veya yeni konu açıp paylaşılabilirmi teşekkürler

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.