Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
konu acmıstım gördüğüm iyi oldu deniyecem bi :) bunu ariyordum

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Açıklamalar;
  1. Şuanki halinde 1DG-10DG arasında oto eşyalar gelmektedir.
  2. 2DG için level 15' ayarlıdır diğer dgler full set gıyılebılme levelındedır.(23Lv, 31Lv, 40Lv, 47Lv,57Lv,69Lv,81Lv,95Lv)
  3. İtemler Sun olarak ayarlıdır, gerekli duzenlemeleri TR_AUTOEQUIP_SPARE triggerından yapabilirsiniz.
  4. İtemler +12 %100 statlı ve STR,INT bluelerıyle bırlıkte gelır. Bu kısmın duzenlemesını FN_ADD_INITIAL_EQUIP_SPARE procedurunden yapabilirsiniz.
Yapılması gerekenler;
  1. Table,Procedure ve Triggerı execute etmeniz yeterlidir.
Execute sırası:
  1. _FN_ADD_INITIAL_EQUIP_SPARE
  2. _ItemPoolAutoEquipment
  3. _TR_AUTOEQUIP_SPARE
Ardından,
_ItemPoolAutoEquipment
dosyasının içindeki verileri ItemPoolAutoEquipment tablosuna ekleyiniz. İşlem tamam!

Tüm kısımlar bana yani (Spare)'ya ait ve tarafımca www.vsro.org'de Paylaşılmıştır.
Faydalı olması dileğiyle,hoşçakalın.

Download Link;
proesedür tablo oluşturmada hata veriyor çözüm nedir

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    14.5 KB · Görüntüleme: 58
Ü

Üye silindi 3096

Tablo zaten var diyor neyini oluşturmaya çalışıyorsun diye hata veriyor illede oluşturmak istiyorsan resimdeki CREATE kodunu ALTER yap çalıştırırsın

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,864
Ödül Puanları
213
Hocam teşekkürler paylaşım için..
Ben bunu 8 DG'yi kapsıycak şekilde nasıl yaparım ? 8DG var 9 ve 10 DG olmyacak. Ayrıca Sun yerine _C_RARE kısımlarını sadece A olarak değiştirsem NPC setin ilk tier'ını verir mi ?

İşin aslın bana bu sistemin iki farklı hali lazım.
Biri en fazla 6 DG itemi giydirecek. Diğeri ise en fazla 8 DG itemi giydirecek. İkisinde de Sun olmayacak. Bunu nasıl yapabilirim hatasız. daha önce denemiştim içinden çıkamamıştım.

FN_ADD_INITIAL_EQUIP_SPARE prosedüründen 9 ve 10 dgleri kaldırsam yeterli olur mu yoksa bir hata alır mıyım ?
@Spare

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.