Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
18
Herkese Merhaba Dostlar!

Forum içerisinde bütün skilleri tek query ile açmanın eksik olduğunu gördüm ya da denk gelemedim

Ondan dolayı da tek query ile karakteriniz EU ya da CH olmaksızın açmak için query'i paylaşacağım.

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
teşekkürler

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
8
Beğeni butonunda mı bir sorun var benim internetimdemi acaba beğene basıyorum bekliyorum link gelmiyor

linh2017

.
.
Alınan Beğeni
18
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Xin chào tất cả các bạn!

Tôi thấy rằng thật thiếu sót khi mở tất cả các kỹ năng với một truy vấn duy nhất trong diễn đàn hoặc tôi không thể tìm thấy nó.

Do đó, tôi sẽ chia sẻ truy vấn để mở ký tự của bạn không có EU hoặc CH với một truy vấn duy nhất.

*** Văn bản ẩn: không thể được trích dẫn. ***
?
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

22

Venom

.
Alınan Beğeni
204
Ödül Puanları
43
Herkese Merhaba Dostlar!

Forum içerisinde bütün skilleri tek query ile açmanın eksik olduğunu gördüm ya da denk gelemedim

Ondan dolayı da tek query ile karakteriniz EU ya da CH olmaksızın açmak için query'i paylaşacağım.

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
Teşekkürler.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.