Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Teşekkürler

furix

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
tşkler

Alınan Beğeni
35
Ödül Puanları
28
Herkese Merhaba Dostlar!

Forum içerisinde bütün skilleri tek query ile açmanın eksik olduğunu gördüm ya da denk gelemedim

Ondan dolayı da tek query ile karakteriniz EU ya da CH olmaksızın açmak için query'i paylaşacağım.

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
Paylaşım için teşekkürler

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Hello All Friends!

I saw that it was missing to open all the skills with a single query in the forum or I could not come across it.

Therefore, I will share the query to open your character without EU or CH with a single query.

*** Hidden text: cannot be quoted. ***
Thanks

kerimdag

İyilik iyidir
.
Alınan Beğeni
1,039
Ödül Puanları
93
Teşekkürler eline sağlık
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Queryi okuttuktan sonra gameserver böyle hatalar vermeye başladı ard arda defalarca sorun neyden kaynaklıdır skilleri resetleyince düzeldi
NOT: skill reset atınca anlık olarak düzeliyor server resledikten sonra aynısı oluyor shard üzerinden _CharSkill tablosunu silerek düzelltim
1675639046814.png

Gauss

.
Alınan Beğeni
49
Ödül Puanları
28
Herkese Merhaba Dostlar!

Forum içerisinde bütün skilleri tek query ile açmanın eksik olduğunu gördüm ya da denk gelemedim

Ondan dolayı da tek query ile karakteriniz EU ya da CH olmaksızın açmak için query'i paylaşacağım.

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.