Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım vSRO - Char Effect New Scroll [19.11.2018] Güncel

Alınan Beğeni
74
Ödül Puanları
28
İyi forumlar. skilleffect.txt dosyasına eklemeler nasıl yapılacak birisi anlatabilir mi? Kendimce birşeyler denedim ama olmadı hata alıyorum hep.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Yukarıdaki skilleffect verilerin kopyalayıp bir notepad sayfasına yapıştırın.
Sonrasında notepadda boş bir alana klavye solundan 1 kez tab tuşuna basarak oluşan Tab boşluğunu kopyalayın sonra orayı silin.
CTRL + H yapın ilk önce bulunacak kısma " " bu tırnak arasındaki boşluğu kopyalayın 4 boşluk var.
Sonrasında değiştirilecek kısma ilk başta yaptığınız Tab Boşluğunu CTRL+V yaparak kopyalayın ve tümünü değiştir diyin.
Değiştirme işlemi bitince içeriği yeniden kopyalayın ve mediada skilleffect 'e ekleyin.

Alınan Beğeni
74
Ödül Puanları
28
Yukarıdaki skilleffect verilerin kopyalayıp bir notepad sayfasına yapıştırın.
Sonrasında notepadda boş bir alana klavye solundan 1 kez tab tuşuna basarak oluşan Tab boşluğunu kopyalayın sonra orayı silin.
CTRL + H yapın ilk önce bulunacak kısma " " bu tırnak arasındaki boşluğu kopyalayın 4 boşluk var.
Sonrasında değiştirilecek kısma ilk başta yaptığınız Tab Boşluğunu CTRL+V yaparak kopyalayın ve tümünü değiştir diyin.
Değiştirme işlemi bitince içeriği yeniden kopyalayın ve mediada skilleffect 'e ekleyin.
tamam deneyecem bu dediklerinizi sonucu yazarım

edit: Sorun düzeldi yardım için teşekkür ediyorum

Son düzenleme:
Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
No Effect
8Y3GBeIuQ5_rhamayPDGqA.png

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
Arkadaşlar ekledim oyun içinde kullanınca dc veriyor ve şuan oyuna giremiyorum sorun nedir? Nerde hata yapmış olabilirim?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.