Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım VSRO | Clean Database [Fixli] NO-XTRAP Files

Devrim

.
Alınan Beğeni
65
Ödül Puanları
28

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,760
Ödül Puanları
213
dokunulmamış 0 edit db değil mi ?
Ben 2 oyunumu da bu db üzerinden editledim. Tamamen clean, extra hiçbir şey ekli değil.. Drop tablolarına kadar clean. Tamamen el değmeniş elbette değil ama piyasada ki en temizi diyebilirim. Halledilmesi gereken ufak sorunları var.. Mesela mob spawn 50001 görünüyor. Tek gs için azaltılması gerek. Ayrıca FGW envy spawn sorunu var lakin o sorun @ZaKuRa 'nın paylaşımıyla halledilebilir. Sonradan kontrol etmek gerek her grade'i çünkü hatırladığım kadarıyla FGW dünyalarından birinde son gemide ki unqiuelerden biri 9 tane ayarlıydı onu 1 e düşürmen gerek. Ayrıca Particlesda system ve texture klasör içeriklerini ISRO'dan alman gerekli ki ekleyeceğin Angel ve God bless, ayrıca stoneların yerdeki görüntüsünde parlamalar doğru görünsün.
Ufak tefek gözüne çarpanları hallettikten sonra drop grup üzerinde ekleme yaparak kullanabilirsin. Unutmadan... TEST_MALL itemlerini düzeltmen gerek..
Söyleyebileceklerim bu kadar.

Devrim

.
Alınan Beğeni
65
Ödül Puanları
28
Database:
Client:
İngilizce Txt İçin:
No-Xtrap (Agent - SRO_Client):
Rar Password:BurakYoğun
tekrardan selamlar dbyi kurdum , fakat f10'da dress ve att tab kapalı hat tab da ise sadece 3 item var bunları düzelte bilirim db den baktığımda servicelere aktif durumda

Evren

.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
8
Click on rar archive and take a look at the opened window. YOu can see the password there. If Turkish letters are not available on your keyboard, use easily copy+paste.

Hocam konudan bağımsız olarak durumumu biliyorsunuz. Boş vakitlerimde tekrar göz atmaya başladım. Billing dosyalarımın olmadığını fark ettim. Tuhaf bir şekilde internette de bulamıyorum ya link kırık oluyor ya rar açmıyor. Billing dosyalarınızı benimle paylaşır mısınız? :))

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,760
Ödül Puanları
213
Hocam konudan bağımsız olarak durumumu biliyorsunuz. Boş vakitlerimde tekrar göz atmaya başladım. Billing dosyalarımın olmadığını fark ettim. Tuhaf bir şekilde internette de bulamıyorum ya link kırık oluyor ya rar açmıyor. Billing dosyalarınızı benimle paylaşır mısınız? :))
2 gündür bölgemde genel bi internet sorunu vardı bugün girebildim. Tabii ki paylaşırım.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.