Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım VSRO | Clean Database [Fixli] NO-XTRAP Files

myigit

.
Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
3
Arkadaşlar öncelikle merhaba, clean database ve clienti sorunsuz kurup çalıştırdım.
ilk önce vSroNpc ile sql i düzenlemeyi çalıştırdım, ardında
vSroNpc programı ile item malldan magic cube leri vs. kaldırıyorum, smc ile patch atyıroum.
Emin olmak için patch almış clientin textdatasını çıkarıp bakıyorum, RefShopGoods tablosu ve text dosyasında
itemlerin servicesi 0. Tüm server dosyalarını kapatıp baştan açıyorum, oyuna giriyoum, kaldırmak istediğim itemler
item mallda gözüküyor. Satın almayı denediğimde DC de yemiyorum ,gameserver vs. hata da yok, itemi de almıyor.
Bu itemleri nasıl kaldırabilirim bir fikri olan var mı?

Ü

Üye silindi 92

Arkadaşlar öncelikle merhaba, clean database ve clienti sorunsuz kurup çalıştırdım.
ilk önce vSroNpc ile sql i düzenlemeyi çalıştırdım, ardında
vSroNpc programı ile item malldan magic cube leri vs. kaldırıyorum, smc ile patch atyıroum.
Emin olmak için patch almış clientin textdatasını çıkarıp bakıyorum, RefShopGoods tablosu ve text dosyasında
itemlerin servicesi 0. Tüm server dosyalarını kapatıp baştan açıyorum, oyuna giriyoum, kaldırmak istediğim itemler
item mallda gözüküyor. Satın almayı denediğimde DC de yemiyorum ,gameserver vs. hata da yok, itemi de almıyor.
Bu itemleri nasıl kaldırabilirim bir fikri olan var mı?

Öncelikle buna tıkla kontrol etsin ardından uygulamayı kapatmadan npc işlemleri npc düzenle kısmına gelip ekliyeceğin şeyleri ekle veya f10 düzenle kısmına gel ekliyeceğin şeyleri ekle ardından kaydet de versin txtleri sen patchle düzelecektir sorunun %99
172

myigit

.
Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
3
Cevap verdiğiniz için teşekkürler. Tam olarak dediğiniz şeyi yaptım aslında.
Önce sql düzenlettim, sonra programı kapatmadan f10 dan itemleri çıkarttım.
Patch attım ve server dosyalarını kapatım açtım. Launcher patch i indirdikten sonra,
pk2 çıkarıcı ile RefShopGoods.txt dosyasını çıkarıp içine baktım. Çıkardığım itemlerin sevicesi 0.
Yani vSroNpc de patch de sorunsuz gerçekleşmiş. Itemler f10 da sadece gözüküyor, satın alınmıyor.
Acaba vSroNpc nin düzenlediği 4 tablodan hariç başka bir tablonun mu düzenlenmesi lazım?

Ü

Üye silindi 92

Cevap verdiğiniz için teşekkürler. Tam olarak dediğiniz şeyi yaptım aslında.
Önce sql düzenlettim, sonra programı kapatmadan f10 dan itemleri çıkarttım.
Patch attım ve server dosyalarını kapatım açtım. Launcher patch i indirdikten sonra,
pk2 çıkarıcı ile RefShopGoods.txt dosyasını çıkarıp içine baktım. Çıkardığım itemlerin sevicesi 0.
Yani vSroNpc de patch de sorunsuz gerçekleşmiş. Itemler f10 da sadece gözüküyor, satın alınmıyor.
Acaba vSroNpc nin düzenlediği 4 tablodan hariç başka bir tablonun mu düzenlenmesi lazım?
özelden team viewer verirseniz yardımcı olmaya çalışayım belki çözebilirim

myigit

.
Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
3
Site "Aşağıdaki kullanıcılarla konuşmaya başlayamazsınız AnqelShate" diyor.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,696
Ödül Puanları
605
Sorun çözümlenemezse bildirin. :) Çözüldüğünde çözümü buraya yazalım mutlaka. :)

Ü

Üye silindi 92

sorun çözülmüştür Media klasörünün ismini media olarak düzeltilip patch atılmıştır :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.