Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü VSro Clean db v1.188 FGW ENVY çıkmama sorunu

Alınan Beğeni
28
Ödül Puanları
3
Selam nette ve forumda gördüğüm herşeyi denedim, sonuc negatif başlıktanda anlayacağınız gibi fgw sorunu yaşamaktayım envy çıkmamakla birlikle envy in tetiklemesi gereken kilitli alanlarda açık şekilde fgw başlıyor envy çıkmadığı içinde uniq spawn olmuyor. 2 gündür bütün forumlarda ne yazıyorsa harfiyen denedim yardım lütfen....

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,827
Ödül Puanları
113
ID'leri tekrar kontrol edin. Ben sorunsuz kullanıyorum. Hatta bugün forumdan bir arkadaşa da testleri rahat yapması için ekledik. Group ID ve skill ID'leri kontrol edin. Ayrıca SkillEffect kısımlarını txt içinde en alta değil, gerekli yerlere eklemek gerekli. Tamamen hatasız çalışmakta.

Konuda geçen sorunlar çözüldüğüne lütfen düzenleyip çözüldü olarak değiştirin.
Teşekkür ederim <3 @atakannyilmazz konunuzu gerekli bölüme taşıyorum. :)

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,755
Ödül Puanları
213
doing this without knowing what type of Database you are using would be crazy what you can get is a gameserver / Shard lock (it would be valid if or if you used a DB CLEAN 110without any modification)

Yes, I explained this situation to him. I mentioned it in the lines at the bottom of what I wrote. The problem was solved, I connected remotely and looked. Thank you for your kindly comment dear.

Oyla 0

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
Ref tastich deişmen lazım. yeni sql verisiyonda satırlarda kayma oluyor. ben ref tacticsh deiştirerek çözmüştüm
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

sorun çözülmüş gözümden kactı iyi forumlar

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.