Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü VSRO DDOS GUARD Koruma Programları hakkında.

Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
Merhabalar. Kişisel bilgisayarıma server kurulumu yaptım ancak ddos vs. saldırılar için gerekli herhangi bir koruma programına ihtiyacım var web'den araştırınca k guard vebenzeri programlar buldum çok fazla konu var fakat tam anlamıyla yardımcı olacak anlatımlı veya videolu bir paylaşım bulamadım. Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.

Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
120 cap server vardı Sroraders Online. Onur Çakmak arkadaşın paylaştığı video ile onu kurdum.

Bu arada MediaPk2 935 Mb'mış :)

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Dostum kasmayın localde bu kadar kendinizi yahu.
3-5 kişiyle oynucaksın altı üstü. Kendimi bildim bileli K-Guard v.s koruma programlarıyla localde kurulu oynamadım. Herhangi bir problem de yaşamadım. Sonuçta bunu kendi arkadaşlarınla oynayacaksın.
Rahat ol canım kardeşim. Kimse gelip de senin oyununa saldırmaz localdeki.

Oyla 0
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
Dostum kasmayın localde bu kadar kendinizi yahu.
3-5 kişiyle oynucaksın altı üstü. Kendimi bildim bileli K-Guard v.s koruma programlarıyla localde kurulu oynamadım. Herhangi bir problem de yaşamadım. Sonuçta bunu kendi arkadaşlarınla oynayacaksın.
Rahat ol canım kardeşim. Kimse gelip de senin oyununa saldırmaz localdeki.
Öncelikle teşekkürler. Ancak kasıntı yapmıyorum da yeteri kadar bilgi sahibi olmadığım için kasıntı yapıyorum gibi görünüyor heralde. Bu oyunu çok eskilerde oynadık 70 lvl den 90'a kadar şimdi dediğiniz gibi 3 -5 kişi oynarız büyük ihtimal ama öğrenmek amaçlı soru soruyorum teşekkürler tekrar.

Oyla 0