Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Videolu Anlatım Vsro EventBot.exe Unpack Nasıl Yapılır (Themida 1. Düzey Unpack 2021)

RUIX

.
.
Alınan Beğeni
193
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
*where you fb

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
18
Not= Bu Eventlerden performans Beklemeyin Performans Bekliyorsanız 'ProMaker Event' Bot Satın Alınız

Bu Videoda 1. Düzey korumalı themida şifrelenmiş exe nasıl unpack edilir onu göstereceğim iyi forumlar dilerim
Botlar nasıldır iş görürmü eder mi bilmiyorum sadece paylaşıyorum videodaki gibi yapıp source döküp 7 exeyi tek exe yapıp belirli bi test edip sorunu varsada çözersiniz

Not Eventler için belli tablo prosedürler vs gerekcekmiş öyle diyor : D onuda araştırdım buldum burdan indirip bu dbdekileri kendi dbnize ekleyip test edebilirsiniz

Bu konuda yazdığımı dikkat edin artık upload ederken : D

Bulunan event ve olaylar

[SPOILER = "Đây là các tính năng : D "]
Ekli dosyayı görüntüle 11895 [/ SPOILER]​

Các quy trình và bảng của Eventbot
=
*** Văn bản ẩn: không thể được trích dẫn. ***

EventBot exeles
=

VirusTotal =
????

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.