Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Vsro Files Karakter Yeni Haritada Yürüme Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
8
Merhabalar değerli forumdaşlarım, başlıkta "YENİ HARİTADA" kısmını büyük yazmamın sebebi diğer shard vb. durumlarla karıştırılmaması için, region kodlarımı aktardım problem yok tüm haritalara warp olabiliyorum burada da sorun yok. Fakat haritada yürümeye başlayınca durum çok farklı yerlere gidiyor. İlgili sorun için video bırakıyorum.

Ü

Üye silindi 3096

serverfiles içindeki data ile kullandığın data uyuşmadığından bu sorunu yaşıyorsun
isro data.pk2 çıkarttıysan filese içine kullandığın fileste isro data.pk2 olmalı o yüzden eğer kullandığın clientin data.pk2'sini kullanırsan bu sorun çözülür

Oyla 0
Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
8
serverfiles içindeki data ile kullandığın data uyuşmadığından bu sorunu yaşıyorsun
isro data.pk2 çıkarttıysan filese içine kullandığın fileste isro data.pk2 olmalı o yüzden eğer kullandığın clientin data.pk2'sini kullanırsan bu sorun çözülür
Üstadım belki inanmayacaksın ama clienti de serveri de isro data ile değiştirdim. Hatta map kodlarını bile compare folder ile eşitledim.

Oyla 0
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Merhabalar değerli forumdaşlarım, başlıkta "YENİ HARİTADA" kısmını büyük yazmamın sebebi diğer shard vb. durumlarla karıştırılmaması için, region kodlarımı aktardım problem yok tüm haritalara warp olabiliyorum burada da sorun yok. Fakat haritada yürümeye başlayınca durum çok farklı yerlere gidiyor. İlgili sorun için video bırakıyorum.

sa kardesım muasıtsen konu dısı lakın bı yardımını ısteyecektım yardımcı olabılırsen

Oyla 0

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
604
Ödül Puanları
93
Hayır kendim isro datalarını ve mediasını kullanarak sql e uyarladım.
anladım yani söyle birşey var isroda RefRegion kısımları NULL olarak ayarlı onların hepsini ekleyebilmen için DB bölümündeki LinkedRegion_1,_2,_3 gibi bölümlerin ayarlanmış olması gerekiyor.
Size önerim gösterdiğim videodaki dosyayı indirip DB geçirilecek olan Refregion kısmını DB atıp tekrar denemeniz.

Oyla 0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.