Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım VSRO | Görev Ekleme Rehberi

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
konu gayet güzel, herşeyi adım adım yaptığımı düşünüyorum, fakat bir sorun var. tüm bat dosyalarını çalıştırıyorum. herşey oluşuyor, ama quest.sct oluşmuyor. dolayısıyla görev eklenmiş olmuyor :/ quest.sct neden oluşmaz acaba? klasörde değişiklik yaptığım anda çalışmamaya başlıyor...

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,572
Ödül Puanları
113
konu gayet güzel, herşeyi adım adım yaptığımı düşünüyorum, fakat bir sorun var. tüm bat dosyalarını çalıştırıyorum. herşey oluşuyor, ama quest.sct oluşmuyor. dolayısıyla görev eklenmiş olmuyor :/ quest.sct neden oluşmaz acaba? klasörde değişiklik yaptığım anda çalışmamaya başlıyor...
Lua kodlarında hata vardır.

Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
8
herşeyi iyi güzel ayarladıkda %100 görev düşecek şekilde ayarladık diyelim bir uniqueye ekledik görevi 8 kişi party şeklinde gidip hepsi görevi aldığı zaman uniqueyi kestiklerinde 1 tane görev düşecek hangisine verirse artık böyle yapmak yerine 8 kişiyede düşecek şekilde nasıl yapabiliriz mesela partyde kimler varsa hepsine o görevden 1 tane düşecek. tek bir kişiye değil herkes kendisininkini alıcak atıyorum 7 kişiyiz 7 tane düşecek isimleri yazacak görev eşyasının üzerinde hangisi kiminse onu alabilecek yerden bu konuya biri acıklık getirirse cok sevinirim beyler baya uğraştım ama bulamadım gezmediğim yer kalmadı

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,572
Ödül Puanları
113
herşeyi iyi güzel ayarladıkda %100 görev düşecek şekilde ayarladık diyelim bir uniqueye ekledik görevi 8 kişi party şeklinde gidip hepsi görevi aldığı zaman uniqueyi kestiklerinde 1 tane görev düşecek hangisine verirse artık böyle yapmak yerine 8 kişiyede düşecek şekilde nasıl yapabiliriz mesela partyde kimler varsa hepsine o görevden 1 tane düşecek. tek bir kişiye değil herkes kendisininkini alıcak atıyorum 7 kişiyiz 7 tane düşecek isimleri yazacak görev eşyasının üzerinde hangisi kiminse onu alabilecek yerden bu konuya biri acıklık getirirse cok sevinirim beyler baya uğraştım ama bulamadım gezmediğim yer kalmadı
Böyle bir özellik vsro fileslerde mevcut değil.

Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
8
Nasıl değil şuan aktif olan oyunlar nasıl kullanıyor bu özelliği peki ?

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,572
Ödül Puanları
113
Edit: Özellik mevcutmuş arkadaşın dediği gibi yakın zamanda konuya ekleyeceğim bunu da.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.