Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım VSRO | Görev Ekleme Rehberi

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
18
Senua的大家好,

众所周知,没有关于在任何地方添加可用任务的好的指南。我看到的最全面的任务主题是在共享 Epvp 中的任务脚本时解释的一个,但即使它也有其缺点。如果你准备好了,我会开始详细告诉你。

*** 隐藏文字:不能引用。***
X谢谢

noral

.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
8
Herkese Senua'dan merhabalar,

Hepinizin bildiği gibi görev ekleme ile ilgili güzel bir rehber hiçbir yerde mevcut değil. Gördüğüm en kapsamlı görev konusu Epvp'deki görev scpritleri paylaşıldığında anlatılan konu idi, ancak onun bile eksikleri vardı. Sizlere elimden geldiğinde tane tane ayrıntılı bir biçimde hazırsanız anlatmaya başlıyorum.

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
teşekkürler

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
8
Hello everyone from Yuppi,

As you all know, a nice guide to adding tasks is not available anywhere. The most comprehensive task subject I have ever seen was the one described when the missions at Epvp were shared, but even he had shortcomings. I'll start telling you in detail as much as I can.

Hidden text: cannot be quoted. ***
good job

Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Deniyorum hemen

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
Oyunun kendi Görevleri var. Gameserver icindemi barındırıyor ?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.