Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Vsro Harita

Alınan Beğeni
579
Ödül Puanları
93
yeni bölgeler ekledim warp ile gidiyorum haritaya gidiyor ama yerler bu şekilde gözüküyor isro üzerinden yapmadığım bir şey kalmadı sorunun odak noktası tam olarak neresi bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi
Adsız1.png

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,970
Ödül Puanları
113
Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,970
Ödül Puanları
113
map.pk2 isrodan çekmiştim yinede sorunu çözemedim önceden çalışıyordu db değiştiirp sıfırdan kurunca daha kuramadım
Yani aklıma başka bir seçenek gelmiyor çünkü gidilen bölgede herhangi bir şey gözükmüyorsa bunun sıkıntısı map.pk2 ile alakalıdır diye tahmin ediyorum.

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,157
Ödül Puanları
113
Yani aklıma başka bir seçenek gelmiyor çünkü gidilen bölgede herhangi bir şey gözükmüyorsa bunun sıkıntısı map.pk2 ile alakalıdır diye tahmin ediyorum.
gitmek istediği yeri söylese doğru warp kodunu verebiliriz belki yanlış warpa gidiyordur ? :D

Oyla 0
Alınan Beğeni
579
Ödül Puanları
93
gitmek istediği yeri söylese doğru warp kodunu verebiliriz belki yanlış warpa gidiyordur ? :D
warp kodları var olan yerlere gittim ama yinede bir tane test edebiliriz OTHER_SKYTEMPLE_A /warp 24544 224 0 95 zaten warplar vardı hepsini denedim aynı sorun
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

farklı bir map.pk2 ile denedim bu sefer o denediğim skytemple crash oluyor survival bu şekilde gidiyor
Adsız2.png

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,157
Ödül Puanları
113
warp kodları var olan yerlere gittim ama yinede bir tane test edebiliriz OTHER_SKYTEMPLE_A /warp 24544 224 0 95 zaten warplar vardı hepsini denedim aynı sorun

farklı bir map.pk2 ile denedim bu sefer o denediğim skytemple crash oluyor survival bu şekilde gidiyor
Ekli dosyayı görüntüle 15518
genel olarak
isro data.pk2
isro map .pk2
isro particles.pk2

kullanıyorum ve bu tarz sorunlar yaşamıyorum eğer db kaynaklı sorun yoksa .

Oyla 0
Alınan Beğeni
579
Ödül Puanları
93
genel olarak
isro data.pk2
isro map .pk2
isro particles.pk2

bende trsronun pk2lerini kullanıyorum o zaman sorun dbde olacak diyeceğim
Paylaşım - VSRO | Yeni Bölgeleri Sorunsuz Ekleme (Query) bu konudan aldım daha öneceden dediğim gibi yapmıştım hepsi sorunsuzdu nedense şimdi yapamıyorum

genel olarak
isro data.pk2
isro map .pk2
isro particles.pk2

bir şey daha var world_config dosyası varya orda ıd ksımı tam olarak otomatik verirs
Rica ederim hocam
haritalarda ki görünmez sorunu ilk önce bütün tsroda pk2leri oyunun olduğu yere attım ve sonradan eklediğim şeyleri birleştirip öyle attım sorun çözüldü ama haritada ilerlerken takıla takıla ilerliyor

isrodan ilk başta data map particles aldım sonrada oyuna girerken hata yedim çok şey eklediğim için bende olan dosyalar ile pk aracılığı ile sroya attım oyuna girdim sorunsuz ama cavelerde minimap sorunlu gözüküyor siyah gözüküyor. Yeni bölgelere gidiyorum ama haritaya ışınlanınca dc yiyorum

CGObj::EnterWorld Failed!!! at MoveTo() GAMEWORLDID[1,1] Pos(1295.000,5.000, 1282.000) Reason(3) Err(0)
CGame::EnterWorld() => CGObj::EnterWorld() Failed!!! Ragnarok [JID:1, CharID:1][rid: 0x63df(x:223, y:99)][worldid : 1, pos: 1295.000, 5.000, 1282.000]
SR_READY_TO_PLAY, Game::EnterWorld() failed!! [JID: 1]

gameserver böyle bir hata alıyorum

Rica ederim hocam
bazı harıtalar çalıştı sorunu söyle çözdüm ilk önce isro pkları atıp sonra kendi oyunumda yaptığım değişiklikleri eklemek için oyun bozulmasın diye bana ait olan pkleri isrodan çektiğim dosyalara import ettim bazı harıtalar düzeldi ve test ettim çalışanlar var bazı minimap hataları haritada gözükmeme hataları var skytemple hepsinde dc yiyorum birde

Ekli dosyalar

• Adsız12.png
    Adsız12.png
    2.3 MB · Görüntüleme: 12
Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.