Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
889
Ödül Puanları
93
Herkese iyi forumlar dilerim...

Bir kaç gündür uğraştığım daha öncesinde de fazla önemsemediğim nasıl olsa yaparız diye ertelediğim sorunuma bir çözüm bulamadım 😂

sorun şu şekilde;

Ekli dosyayı görüntüle 1116.mp4

Ekli dosyayı görüntüle 1116(2).mp4

M ye basınca haritalar bu şekilde oluyor, bunu sınırlandırmanın veya çözmenin bir yolu var mı?

Saygılarımla...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PS.

Ekli dosyayı görüntüle 1116(3).mp4

sorunu photoshop sayesinde hallettim 😂
varsa başka çözümü bu konunun altına yazarsanız sevinirim şimdilik bu şekilde

Xena

.
Alınan Beğeni
1,156
Ödül Puanları
93
Zelaot Hideout dungeon için çözüm sağladınız mı ? Geçen sene çok uğraşmıştım en sonunda vazgeçtim.

Oyla 0

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
889
Ödül Puanları
93
Zelaot Hideout dungeon için çözüm sağladınız mı ? Geçen sene çok uğraşmıştım en sonunda vazgeçtim.
Yok bi çözümünü bulamadım worldmap_mapinfo.txt nin içeriğinde ne kadar ayarlanabilen yer varsa kurcaladım ama nafile.. benim için önemli olan thief boss haritasıydı onuda photoshop ile çözdüm siyah olan kısımları doldurdum.. Hideout içinde aynı yöntem yapılabilir.. Bu arada resimler gitmiş onları bi reupload edeyim

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,105
Ödül Puanları
113
Yok bi çözümünü bulamadım worldmap_mapinfo.txt nin içeriğinde ne kadar ayarlanabilen yer varsa kurcaladım ama nafile.. benim için önemli olan thief boss haritasıydı onuda photoshop ile çözdüm siyah olan kısımları doldurdum.. Hideout içinde aynı yöntem yapılabilir.. Bu arada resimler gitmiş onları bi reupload edeyim

Error: Server Error​

The server encountered a temporary error and could not complete your request.
Please try again in 30 seconds.​

Oyla 0

Xena

.
Alınan Beğeni
1,156
Ödül Puanları
93
Görüntüleri güncelledim..
Kalia odasında ortada durunca harita üzerinde iconda ortada mı duruyor ? Ben daha önce paint.net ile düzeltmiştim haridaki icon ile char durduğu yerlerde kaymalar oluyordu.

Oyla 0

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
889
Ödül Puanları
93
Kalia odasında ortada durunca harita üzerinde iconda ortada mı duruyor ? Ben daha önce paint.net ile düzeltmiştim haridaki icon ile char durduğu yerlerde kaymalar oluyordu.
Eğer ddjlerin boyutunu kısarsan evet dediğin gibi oluyor.. bende ilk başta kırpıp denemiştim.. ama sonrasında photoshop ile siyah alanları doldurdum öyle yapınca çözmüştüm

Oyla 0

Xena

.
Alınan Beğeni
1,156
Ödül Puanları
93
Eğer ddjlerin boyutunu kısarsan evet dediğin gibi oluyor.. bende ilk başta kırpıp denemiştim.. ama sonrasında photoshop ile siyah alanları doldurdum öyle yapınca çözmüştüm
Eğer müsait zamanın olursa Jupiter room, yuno room, earth room ve zealot hideot maplari içinde yapıp paylaşırmısın?

Oyla 0

Smt1961

.
.
Alınan Beğeni
104
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Herkese iyi forumlar dilerim...

Bir kaç gündür uğraştığım daha öncesinde de fazla önemsemediğim nasıl olsa yaparız diye ertelediğim sorunuma bir çözüm bulamadım 😂

sorun şu şekilde;

Ekli dosyayı görüntüle 17219

Ekli dosyayı görüntüle 17220

M ye basınca haritalar bu şekilde oluyor, bunu sınırlandırmanın veya çözmenin bir yolu var mı?

Saygılarımla...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PS.

Ekli dosyayı görüntüle 17221

sorunu photoshop sayesinde hallettim 😂
varsa başka çözümü bu konunun altına yazarsanız sevinirim şimdilik bu şekilde

rar sifresi nedir

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.