Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Vsro için sunucu yapılandırma konusunda yardım

Alınan Beğeni
74
Ödül Puanları
28
6 yıl evvel kenara koyduğumuz sunucuyu çalıştırmaya karar verdik. Özellikleri Vsro server için oldukça yeterli. Superonline'dan statik ip aldık. Şu an fileslar sorunsuz çalışıyor ama local olarak. modemden dmz açıp kullandığımda panele vs bağlanıyor ama oyuna girince c9 hatası alıyorum bunun sebebi sunucunun network yapılandırmasının yapılamaması. (Bir gram bilgim yok diyebilirim). Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum şimdiden teşekkürler.

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93
6 yıl evvel kenara koyduğumuz sunucuyu çalıştırmaya karar verdik. Özellikleri Vsro server için oldukça yeterli. Superonline'dan statik ip aldık. Şu an fileslar sorunsuz çalışıyor ama local olarak. modemden dmz açıp kullandığımda panele vs bağlanıyor ama oyuna girince c9 hatası alıyorum bunun sebebi sunucunun network yapılandırmasının yapılamaması. (Bir gram bilgim yok diyebilirim). Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum şimdiden teşekkürler.
Modemden verdiyseniz firewalldan'da izin vermeniz gerekiyor.

Oyla 0

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93
İlk adım olduğu için sunucudaki bütün portları açtım
Diğer konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olur galiba benim aklıma portlar geldi
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

İlk adım olduğu için sunucudaki bütün portları açtım. Denemelere devam bakalım çözümü bulunca buraya yazarım
Çözüldü - vSRO C9 hatası alıyoruz bu konuya bak bi

Oyla 0
Alınan Beğeni
74
Ödül Puanları
28
Oyla 0

Stark

Backend Developer, PK2 Editor
.
Alınan Beğeni
157
Ödül Puanları
43
Konudaki hata çözüldüğü için konu taşınmıştır. İyi forumlar dilerim.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.