Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü VSRO IŞINLANMA SORUNU

rido49

.
.
Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Oyunda Işınlanma ve Reserve Noktaları Çalışmıyor NASIL Aktif Edilebilir Yardım LÜTFEN KOLAY GELSIN . . .

Alınan Beğeni
742
Ödül Puanları
93
Oyunda Işınlanma ve Reserve Noktaları Çalışmıyor NASIL Aktif Edilebilir Yardım LÜTFEN KOLAY GELSIN . . .
Işınlanmadan kastın town'da bulunan teleport ile ilgiliyse; SRO_VT_SHARD>Tables>_RefRegionBindAssocServer'den aktif etmen gerekir, 0 kapalı 1 açık durumdadır.
Reverse noktaları içinde SRO_VT_SHARD>Tables>_RefOptionalTeleport'a bakman gerek.

Oyla 0

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,007
Ödül Puanları
214
SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Queryi okuttuktan sonra Media PK2 Dosyamızda server_dep/silkroad/textdata/refoptionalteleport.txt çıkartıyoruz, muhtemelen Db ile Media uyumlu değil onun akabininde @trukafatsum arkadaşımızın dediği tabloyu kontrol etmelisin , daha sonra dbtomedia programı ile teleportbuilding , teleportdata ve teleportlink txtlerini Media PK2 Dosyamızda server_dep/silkroad/textdata/ yoluna import edin ve kontrol edin..

Son düzenleme:
Oyla 0

rido49

.
.
Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
TEŞEKKÜR EDERİM OLDU KOLAY GELSIN

Oyla 0