Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü vsro jangan arabia agaç ekleme yardim

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

arkadaşlar janganda o ortadaki aslanın yerine bu agaç koymak istiyorum şimdi bilen arkadaşlar ddj degişçek dmeesin bende biliyorum degişcegini ama bulamadım hangi ddj oldugunu nasıl yapacagım bilmiyorum bana biri yardımcı olursa iyi olur teşekkürler

Alınan Beğeni
570
Ödül Puanları
93

arkadaşlar janganda o ortadaki aslanın yerine bu agaç koymak istiyorum şimdi bilen arkadaşlar ddj degişçek dmeesin bende biliyorum degişcegini ama bulamadım hangi ddj oldugunu nasıl yapacagım bilmiyorum bana biri yardımcı olursa iyi olur teşekkürler
aslan deyil o ejderha ?

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,123
Ödül Puanları
93

Çarşamba gününe kadar beklersen oraya istediğin herşeyi ekleriz veya orayı komple kaldırıp farklı eklentiler uygularız.
Ortayı komple kaldırabiliriz ama yapmam onu sonra gelen geçen kopyala yapıştır yapıyor ?

Alınan Beğeni
97
Ödül Puanları
28
arkadaş bana yazdı az önce tam sorunu şu : İsrodan mor ağacın BSR sini almış , Jangandan yerini değiştirdim ama Client Crash oluyor , DDJ dosyası olmadığı için , Tam olarak DDJ yolunu nasıl bulabilirim diyor + başka ağaçlar denedik hepsinde Crash oluyor clienti , ben artık fileste sorun var diye düşünüyorum

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
bu agaç değilde yılbaşı büyük agaç var istersen ekleriz

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
veye eklenmiş bu şekilde server varsa çekeriz

Apollo

.
Alınan Beğeni
81
Ödül Puanları
53
arkadaş bana yazdı az önce tam sorunu şu : İsrodan mor ağacın BSR sini almış , Jangandan yerini değiştirdim ama Client Crash oluyor , DDJ dosyası olmadığı için , Tam olarak DDJ yolunu nasıl bulabilirim diyor + başka ağaçlar denedik hepsinde Crash oluyor clienti , ben artık fileste sorun var diye düşünüyorum
Diğer gerekli .bmt,.bsk ve .bms gibi dosyalarıda çekip eklemeniz gerekiyor.
Peki dosyaların nerede olduğunu hangileri olduğunu nasıl bulacaksınız?
Ağacın .bsr'sini xvi32 ile açarak bakabilrisiniz zaten yerlerini söylüyor.

Örnek;
Renklendirdiğim kısımlarda .bsr'nin çalışması için gerekli olan dosyalar ve yerleri belirtiliyor.

SIPxaab.png

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
orda varsa kolay çekilir kardeşim

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
#