Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü VSRO Karakterleri HOTAN Banka Civarlarında Nasıl Başlatabilirim ???

jetsro

.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
VSRO Karakterleri HOTAN Banka Civarlarında Nasıl Başlatabilirim ??

sahin

.
Alınan Beğeni
135
Ödül Puanları
43
Sen diğer açtığın konulara çözüldü dönüşü yapmıyorsunki bi konu kapanmadan diğerine yöneliyorsun Ve ayrıca bu sorunun cevabı zaten forumda mevcut.

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
addnew chardan baslangıc pozisyonunu ayarlarsan xyz ozaman hotnada dogar karakterı dogmak ıstedıgın yere gotur ordan char xyz sını al ve ad newchara ekle

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,862
Ödül Puanları
213
Ama sana devam eden bi soru sorduk

Ayrıca ben çözüm yapılacak bilmiyordum şuan öğrendim aktif bir üyeyim burda yaparım bunu
Konu başlığını çözüldü olarak değiştirip çözümü de konunun başına düzenle deyip alta ekleyeceksin.. ter temiz iş olur :)

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Mico anlamıyonmu oyundayım suan haritaya geldim üste X Y VAR BASKA YOK :)
oyundna cık gıttıgın kordınatta kal sonra DB nı ac char tablosundakı xyz yı al sonra addnew char ıcındekı ust taraftakı kordınatı degıstır

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Aynen Öyle Yaptım yine de janganda cıkıyo AppointedTeleport bunudamı değişmek lazım aca??

SET @StartRegionID = 25256
SET @StartPos_X = 975
SET @StartPos_Y = 0
SET @StartPos_Z = 158
char tablosundan goturdugu charın Pos_X Pos_Y Pos_Z kordinatını al addnew chardan yukardaki ile değiştir @StartPos_X yazan yerleri
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

çözümünü
konudan bakabilirsin kardeşim arkadaşlar yanıtlamışlar eger yapamıyorsan birde bro araştırmadan basıt seyler ıcın yardım konusu acma derim bunlar basıt seyler ınternette bulunuyor

Oyla 0