Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım VSRO | My Event Bot (Unpacked)

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
tamamdır lisanslamış bulunmaktayım hahaha basitmiş be :D
@Fury nasılım knk :D güzel demi :D bedavadan program
ayy fena oldum bedavadan event programı vay vay vay :):D@Senua
@Vale @Spare
vzlBgab.png
bu botu paylaşırmısın bende lisans olmadıgı için kuramıyorum

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Lisans yok kısmını net reflector ile acın ns4 kısmında class69 daki yeri duzenleyiniz.

Süpersin kral :)

çünkü eski bir db üzerinden bir kaç sürüm geçti misal verdiğinde 2 event sorunlu diyor programın yapımcısı güncel dbyi o yüzden istemiştim 1 ay içinde almış olanları @Vale almıştı fakat hiç yardımcı olmuyor :unsure:

Ben o botu satin almadim db si elimdede yok. Sen botu sorunsuz hale getirip paylas ben db yi kendi elimle sana geitricem.

Ü

Üye silindi 614

tam olarak ne yapmamız gerek orada ?
kısaca mehmet yıldızmıydı neydi sahibi
misal
smethod 5 tane var
elbet bir tanesi olur deniyerek yap
misal
smethod_0 varsayılan olarak bırakmış

sen onu smethod_1 smethod_2 olarak teker teker dene çalışır diye umuyorum ben ilk yaptığımdaki işlemleri hatırlasam devamını unpacker forumlarında açar paylaşırdım forumda kazanacağını kazanmış zaten birazda biz kullanalım :D

ben lisans işlemlerini yapamadım
sitedeki ksk2hand mıydı neydi o yapmış oda artık ne dediyse mehmet yıldız paylaşmıyor ben demesem klitoya denemesini buda ulaşamıyacaktı ama iyilik yaramıyor onu öğrendim :D

ILower

.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
18
kısaca mehmet yıldızmıydı neydi sahibi
misal
smethod 5 tane var
elbet bir tanesi olur deniyerek yap
misal
smethod_0 varsayılan olarak bırakmış

sen onu smethod_1 smethod_2 olarak teker teker dene çalışır diye umuyorum ben ilk yaptığımdaki işlemleri hatırlasam devamını unpacker forumlarında açar paylaşırdım forumda kazanacağını kazanmış zaten birazda biz kullanalım :D

ben lisans işlemlerini yapamadım
sitedeki ksk2hand mıydı neydi o yapmış oda artık ne dediyse mehmet yıldız paylaşmıyor ben demesem klitoya denemesini buda ulaşamıyacaktı ama iyilik yaramıyor onu öğrendim :D
dotpeek ile denedım ama duzenleme yapamıyorum uzerınde neden acaba? nasıl orayı degıstırırm

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
622
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
net reflektör'ü açtıgın zaman zaten 3 tane pencere açılır çok rahat bir şekilde gerekli yerleri görebilirsiniz biraz araştırın veya ugraşın ne demek istedigimi anlarsınız

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.