Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü vSro npc group taşıma

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Europe npclerinin grouplarını CH lere taşımaya çalışıyorum sizce en kısa yoldan nasıl yaparım fikri olan varmı daha önce bu şekilde yapmıştım ama uzun zamandır edit yapmadığım için şuan biraz
unknown.png
karmaşık geldi unknown (1).png

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,881
Ödül Puanları
213
Anladığım kadarıyla Eu tarafı kapatılacak. NPC'leri direkt taşımak daha kolay ve yerinde olmaz mı ? Yan yana koyarsın, hiç uğraşmazsın tablarla. Karışık da olmaz.

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
oyle kotu bir goruntu cikiyor oyle yapmak istemiyorum grouplari tasimaya calisiyorum eskiden yapmistim ama suan hatirlamiyorum bakalim illa yaparim bugun bi sekilde
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

şimdi herşey düzgün gibi ama nedense index sorunu var dagger alıon kalkan gelio vs. baska nerede edit yapılması gerek birşeyler eksik gibi
xxxxxx.png

EN İYİSİ YENİ NPC KURMAK UGRASILMAZ HEM DAHA SAGLIKLI

yine aynı yeni npc kurdum yine 2. grupta aynı problem var :d 1 npc ye bu kadar tab fazlamı nedir anlamadım

NEDENSE SADECE WEAPONCUDA BOYLE OLUYOR DIGER YERLERDE BI PROBLEM YOK

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,881
Ödül Puanları
213
Daha önce forumdan biri için NPC kurmuştum... istek üzerine bi sürü tab ve sekme açmıştım. Bazı tablardaki eşyalar alınmıyordu. Muhtemelen belli bir limit mevcut.

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
görünürde bir problem yok ztn yeni npc fakat silahcılarda yeni eklenen tablarda sıkıntı oluyor sanırım 3 tab arrowdan dolayı arrowu silip denicem belki olur

ne alaka bilmiyorum ama sorunun nedeni arrowmuş arrow tabı 3. tabı silince digerleride calıstı sanırım 1 npcde 3 den fazla tab olunca bozuluo bilmiyorum artık sorun bu arrow tabı.

pardon sorun şu. gruop 1 de 3 tab varsa gurp 2 dede 3 tap olmak zorunda ben boltu kaldırdıgım için olmuyordu

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.