Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Vsro npc item ekleme sorunu

sergenp

.
.
Alınan Beğeni
23
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Arkadaşlar vsro npc programı ile npc ye item ekledim patch yaptırdım herşey sorunsuz crash falan yok fakat npc ye ekledıgım ıtemler oyun ıcerısınde npc de gözükmüyor eski itemler gözüküyor. tekrar npc programını açıp baktığımda ise npc de benım ekledıgım ıtemler gozukuyor. yanı sorun oyunda gözükmemesi sorunun çözümünü bilen varmıdır?
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Arkadaşlar vsro npc programı ile npc ye item ekledim patch yaptırdım herşey sorunsuz crash falan yok fakat npc ye ekledıgım ıtemler oyun ıcerısınde npc de gözükmüyor eski itemler gözüküyor. tekrar npc programını açıp baktığımda ise npc de benım ekledıgım ıtemler gozukuyor. yanı sorun oyunda gözükmemesi sorunun çözümünü bilen varmıdır?
Bu sorun tarafımca çözüldü, Şimdi ise eklediğim tittle lerin açıklamasında Female yazıyor, ve title scroll bastığımda title cara gelmiyor

Hata bu arkadaşlar, üzerinde female yazıyor scrollu bastığımda altta scroll kullanıldığı çıkıyor kutucuk dolmuyor ama yinede ışınlıyor ve titleyi vermiyor

Bu sorun tarafımca çözüldü, Şimdi ise eklediğim tittle lerin açıklamasında Female yazıyor, ve title scroll bastığımda title cara gelmiyor

Hata bu arkadaşlar, üzerinde female yazıyor scrollu bastığımda altta scroll kullanıldığı çıkıyor kutucuk dolmuyor ama yinede ışınlıyor ve titleyi vermiyor
Arkadaşlar sorun tarafımca çözüldü,

Female sorunu

İtemdata45000.txt de objcommon verilerinden sonra refobjitemde ki verilerde girilerek çözüldü sorun.

Title basınca gelmeme sorunu ise AddLogItem kısmında mesela Hwan Level 5 diyelim 5 i tırnak içinde yazıp tekrar execute yapınca sorun düzelmiştir.

İtem ekleme sorunu ise vsro npc programını silip tekrar yükleyip txtleri mediaya import ederek çözülmüştür.

Ekli dosyalar

• title resim.jpg
    title resim.jpg
    72.7 KB · Görüntüleme: 29
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.