Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Vsro npc item alma sorunu

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Arkadaslar Baslikta Belirttigim gibi resimde koyacam simdi resimde gorunen weapon npc den item alinmiyor diger resimde ise npc de famale garment item var alinca return atiyorum protector oluyor

Ekli dosyalar

• SRO[2022-04-22 23-56-12]_74.jpg
    SRO[2022-04-22 23-56-12]_74.jpg
    221.6 KB · Görüntüleme: 52
  • SRO[2022-04-22 23-56-29]_99.jpg
    SRO[2022-04-22 23-56-29]_99.jpg
    226.3 KB · Görüntüleme: 51
Çözüm
Ben geçen gün de aynı hatayı yaşamıştım lakin ben kendi npc'me item koyup alamıyordum sana tek tek nedenlerini söyleyim bunları dene zaten genel olarak sorunun kaynakları aşağıda yazdığım şeylerdendir diye umuyorum.

1. VsroNPC'de itemları sırasına göre koymadığın dolayı olabilir. Oyun içerisinde çünkü alt alta sıralıyor itemları. Örnek vereyim sen 1. sayfaya 6 tane eşya koydun 2. sayfaya'da 6 eşya koydun oyuna girdin patchledin. NPC'yi açınca hepsi 1. sayfada gözükür ve ilk 6 item dışında kalan geri kalan 6 itemı hiç bir şekilde alamazsınız çünkü yerleri uyuşmamakta.

2. TAB uyumsuzluğundan kaynaklı olabilir. Örnek vereyim bir npcde "Kadın Kıyafet" "Erkek Kıyafet" "Silahlar Kalkanlar Yüzükler Eşyalar" diye bir NPC sayfalar var. Şimdi...

By_SagarD

.
.
Alınan Beğeni
44
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
sql düzenle uptade at game serverı kapat aç sorun çözülür

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,868
Ödül Puanları
213
VsroNPC programıyla ekliyorsanız tablo ayarlarını yapmalısınız.
Youtube'a yazın.. Vsro Npc Programı. Kapanan site Silkroadkaynak 'a ait video vardı. Oradan bakabilirsiniz. Ayarları yaptığınızda sorun tekrar etmeyecek.

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
sole bısey vardır Databasene eklemısındır fakat medıaya aktarmamısndır databasetomedıa ile medıana aktar sorun duzelır o procektor garment olayı cunku medıada eskı halı vardır dostum

Oyla 0

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
VsroNPC programıyla ekliyorsanız tablo ayarlarını yapmalısınız.
Youtube'a yazın.. Vsro Npc Programı. Kapanan site Silkroadkaynak 'a ait video vardı. Oradan bakabilirsiniz. Ayarları yaptığınızda sorun tekrar etmeyecek.

dediginizi yaptim olmadi npc programi ile tablolari duzenle dedim bu seferde editledigim ekledigim 15 dg itemler siliniyor tekrardan bakicam servisleri kapalimi nerde yanlis var diye cevap icin tesekkur ederim

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,868
Ödül Puanları
213
dediginizi yaptim olmadi npc programi ile tablolari duzenle dedim bu seferde editledigim ekledigim 15 dg itemler siliniyor tekrardan bakicam servisleri kapalimi nerde yanlis var diye cevap icin tesekkur ederim
Düzenleden sonra siliniyorsa aklıma gelen şey şu; tablo ID ayarları ya da index ayarlarından biri yok, bu sebeple otomatik yüksetmiyor ID'yi ya da indexi.. ve tabloya işlemiyor.. o tabloda işlenmediği için de düzenle dediğinizde diğer tablolarla karşılaştırılıp siliniyor.

Oyla 0

Stark

Backend Developer, PK2 Editor
.
Alınan Beğeni
157
Ödül Puanları
43
Hocam NazifNPC Programının size vermiş olduğu yönergeleri sıfırdan tekrardan almış olduğunuz yedeğe (şayet almışsanız.) kurunuz. Herhangi bir sorun olmayacaktır. Size verilen media dosyasınıda SMC den Media ya patch atınız. Günlük rütin yaptığımız işlemler bunlar. Herhangi bir sorun olacağını sanmıyorum. İşlemi uygularken birşeyleri eklemeyi unutuyorsunuzdur. Dediğim gibi sıfırdan atlamadan yaparsanız sorun olmayacaktır. İsterseniz aşşağıda bıraktığım linkten izleyip hatasız kurulum yapabilirsiniz.

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
yapamadıysan team viever ver bir bakalım nerde yanlısın var die

Oyla 0

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Hocam NazifNPC Programının size vermiş olduğu yönergeleri sıfırdan tekrardan almış olduğunuz yedeğe (şayet almışsanız.) kurunuz. Herhangi bir sorun olmayacaktır. Size verilen media dosyasınıda SMC den Media ya patch atınız. Günlük rütin yaptığımız işlemler bunlar. Herhangi bir sorun olacağını sanmıyorum. İşlemi uygularken birşeyleri eklemeyi unutuyorsunuzdur. Dediğim gibi sıfırdan atlamadan yaparsanız sorun olmayacaktır. İsterseniz aşşağıda bıraktığım linkten izleyip hatasız kurulum yapabilirsiniz.

yaptim patch attim sro client start dan sonra acilmiyor anlamadim butun cozumleri deniyorum suan

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
cok basıt bısey aslında ya npc ekleme npc ıtem tab felan ekleme

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.