Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü vSro Npc Item Sorunu

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Merhaba arkadaşlar bu sorun karşıma gelince genelde npc ile ilgili tüm tabloları clean db den alıp tekrar ekleme yapıyordum ama suan baya bi edit yaptıgım için çok zamanımı alıcak bu yüzden belki çözümü vardır diye konu açma geregi duydum sorun npc olusturdugum zaman 1. tabda sıkıntı olmuyor itemleri alıyorum kullanıyorm ama 2. taba gecince mesela armor item var armor itemi alıp ışınlanınca garment oluyor npc programıyla eklemedne once sql duzenlede dedım ID ler 1 den basladı yani ben hata göremedim sorunun nedeni hangi tablodan bilgisi olan varmı.
_RefPackageItem

2628
_RefScrapOfPackageItem
2629

_RefShopGoods
2630

_RefShopTab
2631

_RefShopTabGroup
2632

Son düzenleme:

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,007
Ödül Puanları
214
İtemi refobjcommonda arattır,ddj yollarına bak daha sonrasında aynı işlemi mediapk2 itemdataxxx textini arattır oradaki ddj yollarıyla farklı ise düzelt Aynı zamanda Refpackageitem tablosunda AssocFileIcon yolunu kontrol ediniz sende ornek vereyim protector.ddj olması gerekirken armor.ddj yapılmıştır bunun için item değişiyordur.

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
2633

@iMonarch .ddjleri ayarlı zaten ıtemlerde konsoldan atıyorm sıkıntısız oyunun default ıtemlerı zaten kodlardanda goruldugu gibi farklı bi sıkıntı var tab olaylarıyla ID lerle alakalı gibi geldi bana sanki

Oyla 0
Alınan Beğeni
172
Ödül Puanları
43
datayı ve particless ı isrodan kullanıp dener misiniz ? Oyuna herhangi bir şey eklemediyseniz. Bu da olmazsa bence bir prosedür girilmiş.

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
@BigWarLike aga onlar isronun zaten orjinal bu sorunu hep yasıyorum genelde clean db ile ugrasırken bazen oluyor tamamen hepsini clean kurup 1 defada yapınca editi sıknıtı olmuyor sildim suan hepsini sadece tab 1 e eklicem bakalım bu sefer ne olacak

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.