Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
Ü

Üye silindi 92

Old paket almayi göze aldın yani :)
hayır demek istiyor ki f8 old paketi almıyacağım fakat f8 ilk giriş seviyesi bilmiyorum misal 300 lira diyim fiyatları bilmiyorum onu alcam öbür türlü old paket misal farzedelim 700 tl onu almıyacamda giriş seviyesini alıp dll inject edince old aktif olcakya f8 ile birlikte sorunsuz çalışır mı demek istiyor :D

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
734
Ödül Puanları
93
Merhaba değerli VSRO ailesi https://www.********.com/forum/images/smilies/wave.gif

Kurulum konusunda hiç bilgisi olmayan arkadaşlara da yardımcı olmak adına OldLib'i Setup halinde ekledim. Anlatımı çok uzun tutmak istemiyorum fakat benden temin edilen dosyaların başkası adı altında (ben yaptım vs.) tarzında ticari amaçla kullanılmasını istemiyorum maalesef bu piyasa çok güzel şeyleri hak ediyor ama insanlarımız emeğe saygı nedir bilmekten aciz.

Her neyse öncelikle gerekli Dosyaları => <= indirin.

-İndirdiğiniz dosya içerisinde Client klasörü göreceksiniz bu klasörde bulunan bütün dosyaları clientinizin içerisine atın

-ardından OldLib_Install.exe programını Client klasörünüze kopyalayıp orada çalıştırın aksi halde çalışmaz hata verir kurulumu tamamladıktan hemen sonra Install programını client içerisinden silebilirsiniz.

-Tüm bu işlemlerin ardından mevcut SRO_Client.exe değişeceği için extra olarak Client patcher ekledim party ve skill mastery ayarlamalarını da o programı kullanarak yapabilirsiniz.

-Son olarak Herhangi bir PK2 Editör aracılığı ile Clientinizin içerisinden server_dep/silkroad/textdata yolunda bulunan textuisystem.txt çıkarıp
aynı klasör içinde verdiğim textuisystem.txt içerisindeki verileri ek olarak ekleyin (dosyaları bire bir değiştirmeyin) ve ardından tekrardan Media.pk2'ye dosyayı import edin

Yapılması gereken işlem bu kadar.

VirusTotal tarama sonuçları; (Link için @3x1L teşekkürler)

Takıldığınız yerlerde çekinmeden yardım isteyebilirsiniz.
Emeğe saygısızlık olmayacaksa sol alttaki versiyon bölümünde ki f8 yazısını değiştirebilir miyiz ?

Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
8
Vsro client'e kurduğumda hp mp bar dolmuyor c'ye basılınca açılnan paneldeki exp, stat ve diğer bilgiler gelmiyor karakter yürümüyor exit, restart ve f10 çalışmıyor acaba client mi uyumsuz yoksa başka bir sorun mu var? Başına gelip de çözen oldu mu?

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,122
Ödül Puanları
93
Vsro client'e kurduğumda hp mp bar dolmuyor c'ye basılınca açılnan paneldeki exp, stat ve diğer bilgiler gelmiyor karakter yürümüyor exit, restart ve f10 çalışmıyor acaba client mi uyumsuz yoksa başka bir sorun mu var? Başına gelip de çözen oldu mu?
Kullanmanı tavsiye etmem, sorun yaratıyor. Zaten karakter seçme yeri hariç geri kalan şeyler piyasada paylaşılan şeyler boşu boşuna başına iş çıkarma bunla ?
(Elemanın dünyayı kurtarmış gibi reklam yapmasıda cabası, oldlib neysede nick yazmak nedir ?)

Ü

Üye silindi 614

Kullanmanı tavsiye etmem, sorun yaratıyor. Zaten karakter seçme yeri hariç geri kalan şeyler piyasada paylaşılan şeyler boşu boşuna başına iş çıkarma bunla ?
(Elemanın dünyayı kurtarmış gibi reklam yapmasıda cabası, oldlib neysede nick yazmak nedir ?)
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Sözleri değiştirecektimde birşey bulamadım :D şimdi birşey deriz kötü oluyoruz sonra kötülüyorlar beni açıkça konuştuğumdan dolayı :D başkasının programını yapıp paylaşmaktan başka ne işe yarıyor acaba programcı olanlar ?
bi faydalarını görmedik kendilerine ait tamam ücret falan vermiyoruz ücretisz yapıyoruz falan derler şimdide küçük birşey görseydik bari ne bileyim ufak bi program paylaşsalardıda ha diyelim birşey yapıyorlar icraat var bunlarda diye :D

Bu yazdığımdan sonra benden haber alamazsanız bilin banlanmışımdır profil titlemi değiştirmemişlerdir :D banlıyımdır yani yazamıyorumdur :D

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,122
Ödül Puanları
93
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Sözleri değiştirecektimde birşey bulamadım :D şimdi birşey deriz kötü oluyoruz sonra kötülüyorlar beni açıkça konuştuğumdan dolayı :D başkasının programını yapıp paylaşmaktan başka ne işe yarıyor acaba programcı olanlar ?
bi faydalarını görmedik kendilerine ait tamam ücret falan vermiyoruz ücretisz yapıyoruz falan derler şimdide küçük birşey görseydik bari ne bileyim ufak bi program paylaşsalardıda ha diyelim birşey yapıyorlar icraat var bunlarda diye :D

Bu yazdığımdan sonra benden haber alamazsanız bilin banlanmışımdır profil titlemi değiştirmemişlerdir :D banlıyımdır yani yazamıyorumdur :D
Birşey yapmamaları beni ilgilendirmez ama yaptıkları işleri eleştirmek en doğal hakkımız, madem böyle birşeye kalkıştın yaz oraya 1 tane oldlib_tools gibi birşey ne gerek var kendi nickini yazmanin, en azından bir serverde gördüğünde insan gurur duyar bu sistemi ben paylaştım diye şuan bir kişi bile kullanmıyor bu dosyayı ne anlamı kaldı peki yapmanın? Ben kendim böyleyim yapar denize atarım balık bilmezse halik bilir ?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.