Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi
Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
8
Kullanmanı tavsiye etmem, sorun yaratıyor. Zaten karakter seçme yeri hariç geri kalan şeyler piyasada paylaşılan şeyler boşu boşuna başına iş çıkarma bunla ?
(Elemanın dünyayı kurtarmış gibi reklam yapmasıda cabası, oldlib neysede nick yazmak nedir ?)
Teşekkürler

Apollo

.
Alınan Beğeni
79
Ödül Puanları
53
Sözleri değiştirecektimde birşey bulamadım :D şimdi birşey deriz kötü oluyoruz sonra kötülüyorlar beni açıkça konuştuğumdan dolayı :D başkasının programını yapıp paylaşmaktan başka ne işe yarıyor acaba programcı olanlar ?
bi faydalarını görmedik kendilerine ait tamam ücret falan vermiyoruz ücretisz yapıyoruz falan derler şimdide küçük birşey görseydik bari ne bileyim ufak bi program paylaşsalardıda ha diyelim birşey yapıyorlar icraat var bunlarda diye :D

Başkalarının yaptığı files üzerinden edit yapıyor server açıyorsunuz.
Başkalarının yaptığı bot,guard vb programları reflector vb programlar ile decompile edip crack yapıyorsunuz.
Sizin kendinize ait yaptığınız sağdan soldan epvp gibi forumlarda yardım dilenerek cracklettirmediğiniz geçerli bi paylaşımınız varmı MR SMART?
i need EverNow Multi Tools 14.3 please cracked and share all members
Can you share full source code please ?

Ü

Üye silindi 614

Başkalarının yaptığı files üzerinden edit yapıyor server açıyorsunuz.
Başkalarının yaptığı bot,guard vb programları reflector vb programlar ile decompile edip crack yapıyorsunuz.
Sizin kendinize ait yaptığınız sağdan soldan epvp gibi forumlarda yardım dilenerek cracklettirmediğiniz geçerli bi paylaşımınız varmı MR SMART?
SR_Proxy 3.0 ben crackledim ? yani var
SR_Proxy 3.0 Premium 9999999 Günlük

programı paylaşmalarını istiyorum veya hazır source istiyorum uğraşmayı sevmiyorum belki ?
Yaptığımı yapmakta bi marifet reflector programı ile

Moderatör tarafında düzenlendi:

Apollo

.
Alınan Beğeni
79
Ödül Puanları
53

Işte kafanın basmadığı noktalardan biriside bu millete taş atıyorsun onun üzerinden bunu yaptı bunun üzerinden bunu yaptı diye
fakat millete taş atarken kendi yaptıklarına hiç bakmıyorsun.

programı paylaşmalarını istiyorum veya hazır source istiyorum uğraşmayı sevmiyorum belki ?
Yaptığımı yapmakta bi marifet reflector programı ile

Neden paylaşsınlar seninle veya sizinle source ?
Millet gecesini gündüzüne katıp bi şekilde uğraşarak yaptığı başardığı şeyleri zorunda mı sizinle paylaşmaya?

Ü

Üye silindi 614

Işte kafanın basmadığı noktalardan biriside bu millete taş atıyorsun onun üzerinden bunu yaptı bunun üzerinden bunu yaptı diye
fakat millete taş atarken kendi yaptıklarına hiç bakmıyorsun.

Neden paylaşsınlar seninle veya sizinle source ?
Millet gecesini gündüzüne katıp bi şekilde uğraşarak yaptığı başardığı şeyleri zorunda mı sizinle paylaşmaya?
Evet

sector1337

Programmer
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
75
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Sözleri değiştirecektimde birşey bulamadım :D şimdi birşey deriz kötü oluyoruz sonra kötülüyorlar beni açıkça konuştuğumdan dolayı :D başkasının programını yapıp paylaşmaktan başka ne işe yarıyor acaba programcı olanlar ?
bi faydalarını görmedik kendilerine ait tamam ücret falan vermiyoruz ücretisz yapıyoruz falan derler şimdide küçük birşey görseydik bari ne bileyim ufak bi program paylaşsalardıda ha diyelim birşey yapıyorlar icraat var bunlarda diye :D

Bu yazdığımdan sonra benden haber alamazsanız bilin banlanmışımdır profil titlemi değiştirmemişlerdir :D banlıyımdır yani yazamıyorumdur :D
Eleştirmek tabii ki doğal hakkınız bu sebepten ötürü kimse kimseyi banlamaz zaten ki bunun düşüncesi bile saçma neticede burası insanların bir araya gelip aynı amaç doğrultusunda çaba sarf ettiği bir platform. Amma velakin söz konusu benim paylaşımlarım olduğu zaman paylaşılan bir element bir obje ve en azından 1 satır kod dahi olsa saygıyı hak eden bir sanattır. Guard konusuna da gelecek olursak ben Miraç'a 50 sefer söyledim adımı yazmana gerek yok diye, kendisi rica etti ricası doğrultusunda yapılmış paylaşılmış bir şey o Filter. Programcıların icraatlerini görelim diyorsun da kime neyi kanıtlama çabasına ne için ve kimin için hangi amaçla girelim? Olaya kendi objektifinizden daha çok genel anlamda bakmayı bir gün düşünürseniz şayet yazılımcıların forum ve paylaşım dışında özel hayatları ve kendi projelerinin de var olduğunu anlar ona göre anlayış gösterebilirsiniz. Örnek verecek olursak ekibin hali hazırda meşgul olduğu bir proje Niva, forumda ki herkes biliyor bir sunucu hazırladığımızı, onca iş arasında tek derdimiz forumda paylaşım yapmak mı? Güldürme. İlerleyen zamanlarda zaten foruma katkılarımız olacak ama bunu talep doğrultusunda değil canımız ne zaman isterse o zaman yaparız ve ne ben senin ne paylaştığınla ilgilenirim, ne de sen benim ne paylaşıp paylaşmayacağıma karar verebilirsin. Forum'da herkes kendi çapında özgür, ama bunun tabii ki mutlak bir sınırı var o da forum kuralları ve şartları doğrultusunda davranış sergilemek.

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Valtyr Silkroad kullanmış, yazıyı da değiştirmiş. Fena durmuyor ama F8 ile uyumlu olmayabilir. Adamlar kullandırtmazlar bu old logini haliyle.

T

Tc_ComanDo

yanılmıyorsam çalıştırma formatı değişmiş.
o klasörde bulunan bütün dosyaların genel bi resmini atarmsıın.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.