Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi
Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
18
Merhaba değerli VSRO ailesi
wave.gif

Kurulum konusunda hiç bilgisi olmayan arkadaşlara da yardımcı olmak adına OldLib'i Setup halinde ekledim. Anlatımı çok uzun tutmak istemiyorum fakat benden temin edilen dosyaların başkası adı altında (ben yaptım vs.) tarzında ticari amaçla kullanılmasını istemiyorum maalesef bu piyasa çok güzel şeyleri hak ediyor ama insanlarımız emeğe saygı nedir bilmekten aciz.

Her neyse öncelikle gerekli Dosyaları => <= indirin.

-İndirdiğiniz dosya içerisinde Client klasörü göreceksiniz bu klasörde bulunan bütün dosyaları clientinizin içerisine atın

-ardından OldLib_Install.exe programını Client klasörünüze kopyalayıp orada çalıştırın aksi halde çalışmaz hata verir kurulumu tamamladıktan hemen sonra Install programını client içerisinden silebilirsiniz.

-Tüm bu işlemlerin ardından mevcut SRO_Client.exe değişeceği için extra olarak Client patcher ekledim party ve skill mastery ayarlamalarını da o programı kullanarak yapabilirsiniz.

-Son olarak Herhangi bir PK2 Editör aracılığı ile Clientinizin içerisinden server_dep/silkroad/textdata yolunda bulunan textuisystem.txt çıkarıp
aynı klasör içinde verdiğim textuisystem.txt içerisindeki verileri ek olarak ekleyin (dosyaları bire bir değiştirmeyin) ve ardından tekrardan Media.pk2'ye dosyayı import edin

Yapılması gereken işlem bu kadar.

VirusTotal tarama sonuçları; (Link için @3x1L teşekkürler)

Takıldığınız yerlerde çekinmeden yardım isteyebilirsiniz.
Teşekkürler

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.