Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım vsro.org'a özel skill bar tasarımı

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,123
Ödül Puanları
93
Arkadaşlar bugün açacağım server için uzun uğraşlar sonucu güzel bir skill bar tasarladım fakat tasarım olarak biraz old serverlere gidecek tarzda oldu ondan dolayı kullanmaktan vazgeçtim arşivde tutacağıma millete faydası olsun diye düşündüm beğenen arkadaşlar kullanabilir ;)
Görsel :
Ekran Alıntısı.JPG
Edit :
Old şekilde düzenlenmiştir. Vsro filesle ecsro tipi server kuracaklar için alchemy ile gayet uyumlu olacaktır.

Ekran Alıntısı.JPG
İndirme Linki:
[REPLYTHANKS,2]

[/REPLYTHANKS]

(Not: İndirdikten sonra pk2 editör ile Media.pk2' ye importlamanız yeterli olacaktır.)

Son düzenleme:

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Iyi şeylerle uğraşıyorsun güzel

HydrUK

.
Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Arkadaşlar bugün açacağım server için uzun uğraşlar sonucu güzel bir skill bar tasarladım fakat tasarım olarak biraz old serverlere gidecek tarzda oldu ondan dolayı kullanmaktan vazgeçtim arşivde tutacağıma millete faydası olsun diye düşündüm beğenen arkadaşlar kullanabilir ;)
Görsel :
Ekli dosyayı görüntüle 128
Download:

Öncelikle emeğine sağlık. Fakat bir tavsiyem olacak. Siyah olan bar kısımlarını da uyumlu halde editleyebilirsen göze daha çok hitap edecektir. Başarılar.

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,123
Ödül Puanları
93

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,123
Ödül Puanları
93
Old şekilde düzenlenmiştir. Vsro filesle ecsro tipi server kuracaklar için alchemy ile gayet uyumlu olacaktır.
129
İndirme Linki:

(Not: İndirdikten sonra pk2 editör ile Media.pk2' ye importlamanız yeterli olacaktır.)

HydrUK

.
Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Elinize sağlık. Çok güzel olmuş. :)

Alınan Beğeni
116
Ödül Puanları
43
Görsel :
Ekli dosyayı görüntüle 128
Download:

Edit :

Ekli dosyayı görüntüle 293
İndirme Linki:

takiru
yeni fark ettim gerçekten güzel olmuş göze hitap eden bir yapısı var ellerine saglık

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.