Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Yardım vSro pet page 2 hk.

Alınan Beğeni
457
Ödül Puanları
63
arkadaşlar genelde vsro'da pet sayfalarının açılması önerilmiyor, gameserverde çökmeye sebebiyet veriyor ancak 2 page açık olursa sorun olmayacağını duydum, hatta bazı serverlerde 2,3,4,5 page açıldığını gördüm konuya gelecek olursak db üzerinde SHARD > _AddTimedJobForPet tablosunda bir prosedür ile aşağıda 0 isimli bir item kullanarak pet'in page2 sini açabiliyoruz, bu gamaserver'de çökmeye sebebiyet verirmi sizce yorumlarınızı bekliyorum yada farklı ve güvenilir bir yol varmıdır ?

1695089301661.png

Alınan Beğeni
457
Ödül Puanları
63
full blue +5 +7 ile doldur tüm sayfaları :D
sonra şehirleri tek tek ışınlan :D
3 kişi +5 full blue random itemler ile bi 50 kez deneme yaptık GS de herhangibir çökme vs. olmadı tabi player sayısı fazla olunca farklı olurmu bilemem fakat genelde birçok sw'de 2 page açık ve sorunsuz oynanıyordu

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.