Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam
Alınan Beğeni
746
Ödül Puanları
93
Admin sayfası açılmıyor. "GMrank, sec_primary, sec_content" bölümlerini "1" yapmama rağmen halen id pw yanlış hatası alıyorum.

Not : ip eklenmiştir ve ip koruması olmamasına rağmen açılmıyor.
Admin sayfasına girebilmek için Panel'in dbsinde AdminYetki tablosuna hesabı eklemen gerek.

Alınan Beğeni
172
Ödül Puanları
43
Admin sayfası açılmıyor. "GMrank, sec_primary, sec_content" bölümlerini "1" yapmama rağmen halen id pw yanlış hatası alıyorum.

Not : ip eklenmiştir ve ip koruması olmamasına rağmen açılmıyor.
Hacım user ı önce vt accountdaki tb user kısmına ekle. ondan sonra adminyetki den user aç

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,698
Ödül Puanları
605
remo nun tasarımlarla aynı sanki.
Onlar remoya ait tasarımlar değil, zaten kullanıma sunulmuş temalardır. Sadece arayüz silkroada uyumlu hale getirilmiş. WordPress temaları gibi düşünebilirsiniz.

Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
hatası alıyorum. bir başkasıda almış yukarıdan DB olarak ACCOUNT u seçiyorum ama hata almaya devam ediyorum.
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Verdiğin kodla denediğimde şu hatayı veriyor
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Alpemix versem özelden bağlanıp bakabilir misin acaba?