Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım Vsro Port Açma Güvenlik Duvarı Ayarları

Ü

Üye silindi 1104

Allah aşkına şu ayarları yapın valla bugün 3 tane açılacak olan türk svlerinin dblerine sızdım :D sv açacaksın madem korumayı önceden yap sonra editlersin :D
Trigger bilgim olsa vay haline kimsede trigger kodu vermiyor lanet olsun :D

verin trigger kodu bende faydalanayım bu oyundan :D

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
3
Arkadasım O ben degılım ama Ortak calıstıyoruz dun bana bahsettı bırseyler smc acıgı bırakmısın felan dedı ama ben daha serverı kurmadım paylasmadım sen oncekı edıt makınesıne gırmıssın o db de srolojının clıend db sı ıcındekı degıslıkler job pet slot 7 yapıldı f10 duzenlendı sılk sc eklendı model felan bos db

Ü

Üye silindi 1104

Arkadasım O ben degılım ama Ortak calıstıyoruz dun bana bahsettı bırseyler smc acıgı bırakmısın felan dedı ama ben daha serverı kurmadım paylasmadım sen oncekı edıt makınesıne gırmıssın o db de srolojının clıend db sı ıcındekı degıslıkler job pet slot 7 yapıldı f10 duzenlendı sılk sc eklendı model felan bos db
tamam bende şaşırdım
3 tane SHARD
3 tane LOG var neden acaba dedim :D

Ü

Üye silindi 1104

Güncel diyelim hala kapatmayanlar var :D
bu konuyu arada bir güncellemek farz oldu :D

aldığınız fazla sunuculardanda kaynaklanıyor acaba şunda yapmışmıydım bunda yapmışmıydım diyonuz kendi kendinize

adam 3 sunucu alıyor 2 sinde yapıyor sonuncuda yapmıyor

tumblr_ojxr673zgc1tikbino1_400.gifv

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Video izleyerek yapmadan önce videoyu sonuna kadar düzgünce izleyiniz
Güvenlik duvarındaki seçeneğiniz böyle olacak sakın diğer seçenekleri seçmeyin
8tUoaab.jpg

Sakın unutmayın eğer güvenlik duvarınız aktifken bu silme işlemini yaparsanız sunucu bilişim sahibi düzeltmeden bir daha giriş yapamazsınız
onun için videonun sonunda anlattığım işlemlere dikkat ediniz

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
benım portları farklı standart port degıl mesela 16214 hem agentte hem downloadda var dun dısarı acıktı oyunum bugun gene kapandı

standar porta mı donmem gerekıyor bu sorunu gıderebılmek ıcın
bırde modemden hangı portları acmam gerekıyor bıldıgım kadarıyla acıyorum ancak olmuyor
gorsel bır anlatım yapabılırmısın
atıyorum modemde acılacak port 15779 ıpde statık mı yoksa makınedekı 192.xx olan ıp mı yazılacak statık yazınca port chech de kapalı gorunuyor 192. lı port yazınca acık gorunuyor anlamadım yardımcı olursan sevınırım

V

V4N_HELLSING

Bu formda bulunan herkesin server açmadan; öncelikli olarak bu tür açıkları felan kontrol etmesi önemlidir.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.