Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü Vsro Premium Olmadan Suit Giyilmemesi

Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
Merhaba Bir sorum olacak premium almadan thief hunter ve trader giyilmesini istemiyorum bunu nasıl yapabilirim

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
Bildiğim kadarıyla Maxiguard'da suit giyilebilir ama kervan çekilemez.

Oyla 0
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
herhangi bir guard kullanmayacagım guard sormamıstım bunu nasıl yapabilirim diye sormuştum sadece :)

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,110
Ödül Puanları
113
herhangi bir guard kullanmayacagım guard sormamıstım bunu nasıl yapabilirim diye sormuştum sadece :)
herhangi bir guard kullanmadan oyunu nasıl açmayı düşünüyorsun.
sen kullancağın bi guardı söylersin
adamlarda sana içinden gelirse prosedür tablo vb önerir şunu bunu yap premium / vb değişik kontrolleri sağlarsın diye.

Oyla 0

Crusade

Full Stack dev
Elite
Alınan Beğeni
63
Ödül Puanları
28
Guardsiz yapmak zahmetli ve performanssiz olabilir.

Charlarin inventorylerini kontrol eden tabloya istek atan bir dongu kurup (saniyede bir calisan sql tarafinda scheduled task/job gibi);
-Eger ki job kiyafetini takilan slotta item varsa _TimedJob tablosunda o chara ait premium basili mi diye kontrol edip yoksa dc verdirebilirsin.

Oyla 0
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
herhangi bir guard kullanmadan oyunu nasıl açmayı düşünüyorsun.
sen kullancağın bi guardı söylersin
adamlarda sana içinden gelirse prosedür tablo vb önerir şunu bunu yap premium / vb değişik kontrolleri sağlarsın diye.
Önceden guard mi vardı ki :) guard ı şart koşmaya gerek yok bence fiziksel sunucu iyiyse ve acıkları güzelce kapatırsan sorun olcagını zannetmiyorum ve önceden cok oyun acıp kapattım guard kullanmadım vsro da ne değişti ki yani su zaman a kadar guard önemli oldu ?

Oyla 0
Alınan Beğeni
44
Ödül Puanları
18
Önceden guard mi vardı ki :) guard ı şart koşmaya gerek yok bence fiziksel sunucu iyiyse ve acıkları güzelce kapatırsan sorun olcagını zannetmiyorum ve önceden cok oyun acıp kapattım guard kullanmadım vsro da ne değişti ki yani su zaman a kadar guard önemli oldu ?
Yazdığımı yanlış anlamayın, el elden üstündür hepimiz kendimizi her alanda geliştirmeye çalışıyoruz. Burada Premium olmadan suit giyilememesini soruyorsunuz, sizce siz bu fileslardaki açıkları güzelce kapatabilir misiniz önce onu biraz istişare edin kendi içinizde, istişare ettikten sonra zaten kendinizi guard üyeliği oluştururken bulacağınızı düşünüyorum.

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,110
Ödül Puanları
113
hangi guard kullanacağına karar verdiğinde konuya kullancağın guardı söylersin ona göre örnekler verilir @ozzycoders41 guard şart öyle yok gs fixledim agent fixledim saldırı bitti vb yok artık :D tek saldırı için değil özel kısıtlamalar filtreler için guard şart
örnek maxiguardda böyle

583alxk.gif

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.