Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü vSro Pure Panel Porblemlerim

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Merhaba arkadaşlar pure paneli kurdum elimden geldigi kadar düzetlmeye çalıştım fakat bazı şeyleri hayla düzeltemedim benmi hata yapıyorm yoksa sitemi bozuk bilmiyorum,
1- PVP Logu Tutmuyor.
1- Çözümü = PVP LOG TUTMUYOR İSE.
SRO_VT_LOG>_AddLogChar prodesürün dekiyle değiştirin.

2548
2549
2550 2551

2- Panelde ıtems_ tablosuna ekleme yaptıgım halde sitede iconlar gozukmuyor 14 degre itemlerin başka bir yere eklememizmi gerekiyor ?
2552
2555

3- Avatar ikonuna tıklandıgında hiçbir işlem gerçekleşmiyor.
2553

Son düzenleme:

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
619
Ödül Puanları
93
1.Sorunun Cevabı Log Tutmuyor sro_vt_log prosedür tablosundan refcharlog a ekleme yapman gerekiyor
2.Sorunun Cevabı 14 Dg Itemleri eklemişsin db ye ama iconlarida eklemen gerekir dbden verilen icon yoluna gore iconları eklemelisin
3.Sorunun Avatar Sekmesi işlem görmüyor demişsin zaten o özelliği yok panelin eklenmemiş

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
log için sro_vt_log'a ne eklemem gerekiyor ve icon yolu derken iconları attım panel ve purelogger tablolarında her hangi bir icon yolu göremedim sadece refitemID ve Codenamesi var 2556

Oyla 0

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
Addlogcharin log tutmuyor clean dbden cekmeni öneririm

hatta düzeltmen gereken yeri de veriyorum
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

not : Srzor veya evangelion gs kullanıyorsan disable log özelliğini 0 yap her iki gs nin cfg klasörünü kurcalarsan bulabilirsin ilgili config dosyasının adını hatırlamıyorum şuan

Son düzenleme:
Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Evangelion kullanıyorm bu db buraya log tutuyor uniqe kestigim zaman buradanmı ayarlamam lazm

2561

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.