Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,683
Ödül Puanları
605
Merhabalar, daha evvelden yaşadığım ve beni epeyce oyalayan bir hata olan roc gate hatasını çözmüş bulunmaktayım.
Sorun yaşayanlar konu altına yazarak bana ulaşabilirler yardımcı olabilirim. Herhangi bir ücret talep edilmez. Kendim yazı ile de anlatabilirim, dilerseniz bağlanıpta çözebilirim.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,683
Ödül Puanları
605
Özelden yardımcı olundu. Sonucu buradan bildirirseniz, seviniriz.

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Gözüme çarptı da hata şöyle mi? Roca giriş yapıyorsun mobları ve uniqueleri kesiyorsun 10 dk yazısı çıkıyor 10 dk dolduktan sonra introya geçmesi gerekirken oyun crash oluyor
Eğer bu hataysa bunun üzerinde en az 1 ay uğraşmıştım komple shardı değiştirdim,media içerisindeki roc introsuna kadar değiştirmeyi denemiştim düzelmemişti
Ama bu hata yanlış hatırlamıyorsam SRO_VT_LOG ile alakalı

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Eğer nasıl çözdüğünüzü özel olarak yada buradan benimle paylaşabilirseniz sevinirim ( şuanda öyle bir hatam yok sadece merakımdan)

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Oda geldi aklıma onuda denemiştik ama düzelmemişti

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,683
Ödül Puanları
605
Oda geldi aklıma onuda denemiştik ama düzelmemişti
European haritasını açmak yetmiyor, internette bulduğunuz european'ı kapatma kodları buna sebep oluyor. RefObjCommon'da bulunan bütün European silahlarını vs. aktif etmeniz gerekiyor. European ile alakalı herşeyi aktifleştirmelisiniz. Introda european karakterler var ve kaldırıldıkları için clientless yiyorsunuz.

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Biliyorum zaten introda europe çarlar geçiyor herşeyi aktifleştirmiştim bendeki sorun çok farklıydı sanırım

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.